Wpis z mikrobloga

Hej, dzisiaj miałem zamawiać neta+tv, ale zacząłem czytać o iptv i chyba się nie opłaca brać za 25zł jakiegoś biedapakietu od lokalnego dostawcy.
Mam kilka pytań odnoście iptv.
-do odbioru wystarczy przystawka z android tv? Kanały odbiera się poprzez aplikację?
-najbardziej zależy mi na kanałach sportowych, wiadomo fajnie jak będą też inne, ale najczęściej oglądam piłkę nożną, którego dostawcę w tym przypadku najlepiej wybrać?
Jakby ktoś miał czas i mi to wytłumaczył na priv to by było super
#teleelevidenie #plusx #telewizja #iptv
  • 16
  • Odpowiedz
@lehv: potrzebujesz tv smart albo potrzebujesz przystawkę oczywiście też aplikacja. I potrzebujesz neta bez limitu danych, co do dostawców to każdy oferuje to samo tylko rodzin sie cena
  • Odpowiedz
@lehv: Bylem w twojej sytuacji na początku roku. Teraz bede zmianial z upc na netie i o ile na glownym tv bede mial tv (mala roznica wzgledem samego netu do tego kobieta, ktora nie ogarnie tego, wiec musi wlaczyc i ma dzialac) to zamiast multiroomu dla mnie wole to wydac na iptv. Obecnie mam i tak za darmo liste trexa? co lata po necie (jedna 200 druga 400 kanalow) jednak nie
  • Odpowiedz
  • 0
@acid1988 dzięki wielkie za wytłumaczenie. Zamówiłem w końcu sam internet bez tv. Jak już będzie śmigał to na spokojnie sobie ogarnę. Jakiś mi box wystarczy do odtwarzacza?
  • Odpowiedz