Wpis z mikrobloga

@raul7788: nigdy mi to nie przeszkadzało, miałem bekę z ludzi spinających się o to jakby nie wiadomo co to było xD do czasu, aż zaczęli montować to we wszystkich butelkach, czyli w gęstych napojach również typu jogurt czy maślanka, pijesz to pomału z cieka tego korka a jak oderwiesz to się ochlapiesz, trzeba albo wysiorbać z korka albo do szklanki.
  • Odpowiedz
  • 185
@raul7788: dla wielkiego Polaka husarza operatora wózka ciężko pojąć że to najcenniejszy materiał w butelce i warto to recyklingowac.
Do tego dwie lewe ręce które uniemożliwiają wymianę płynu.
Ciekawe czy w Rosji mają takie pomysły, pewnie nie więc może warto opuścić zgniłą unię????????
  • Odpowiedz
@raul7788 to jest taki idiotyzm jak niedziele niehsndlowe. Było coś co działało, nikt nie zadawał pytań, nagle jakieś pajace to na siłę zmieniają na gorsze. Oczywiście można to zrobić tak żeby działało ale zamiast tego będą ci gadać że wystarczy tylko ( i tu padają jakieś bzdurne argumenty najczęściej ad personam)
  • Odpowiedz
dla wielkiego Polaka husarza operatora wózka ciężko pojąć że to najcenniejszy materiał w butelce i warto to recyklingowac.


@Bih88: Dla wielkiego europejczyka lewaka przyklejającego się do asfaltu ciężko jest zrozumieć, że nie każdy ma dwie lewe ręce i nie gubi nakrętki co chwilę.
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: przecież tych serduszek już nie ma xD Fundacje powiedziały, że to już nie działa.

@FeniFiker Już nie wspominając o tym, że fajnie ludzie się potrafia ubrudzić jogurtem z takiego kapsla.

Poza tym nie wiem chyba dziwny jestem skoro nie zdarzyło mi się nigdy zgubić nakrętki w domu xD

Ten pomysł jak wszystko - ma swoje plusy, ma swoje minusy. Prawica twierdzi, że to dzieło szatana bez plusów, lewica twierdzi, ze
  • Odpowiedz
  • 2
@raul7788 śmiałem się z tego do momentu jak wczoraj piłem napój mleczny o smaku czekoladowym, jak zerowałem butelkę to kropelki z nakrętki wylały mi się na białą koszulkę... o ile w butelkach wody to spoko patent, ale jak jest coś gęstego to #!$%@?, będę zrywał nakrętkę jak dawniej
  • Odpowiedz
Paradoksalnie najlepiej rozwiązała to fabryka robiąca wodę Polaris dla Biedry. Plastikowa zawleczka łącząca zakrętkę z butelką jest dłuższa, dzięki czemu zakrętkę można zdecydowanie dalej odgiąć.
  • Odpowiedz
@brazowooka_eS: skoro jest doczepione to chyba znaczy że lepiej jak nakrekta będzie wyrzucona z butelką. Ciekawa czy jak wejdzie kaucja to będą przyjmować bez zakrętek ( ͡° ͜ʖ ͡°) te pojemniki na zakrętki może i w szczytnym celu ale po wprowadzeniu kaucji będzie nie ekologiczne i nie ekonomiczne by były osobno.
  • Odpowiedz