Wpis z mikrobloga

#zalesie bo wykop coraz bardziej się stacza.

Szczerze to już naprawdę nie wiem jak mam opisać znalezisko by wykopki spod tagu podcast ruszyły swoje leniwe d..., znaczy palce i klikneli przycisk wykop.
Ten tag zdechł. Praktycznie nikt spośród obecnie 256 obserwujących ten tag nie plusuje znalezisk.
Za to do minusowania nieraz są chętni bo opis jest nie taki jaki sobie by życzyli.
Za to pewnie plusowanie kolejnych politycznych wysrywów, lamerskich wpisów pomawiających Lewandowską i innego gównokontentu przychodzi im bardzo łatwo.
Wykop to teraz dno. I to mocno mulaste.
Od jakiegoś czasu mam konto na Hejto i robie mały eksperyment porównując ile plusów/wykopów/piorunów zdobyły moje wpisy.
I na Hejto mimo ze obserwujących tagi jest nieraz 100x mniej wpisy te zdobywają większe uznanie.
Odnoszę wrażenie że Wykop po ostatniej aktualizacji to naprawdę juz ściek polityki i gównowpisów i mało komu chce sie tu pochwalić bardziej jakościowy kontent.
Nie twierdze przy tym że moje znaleziska czy wpisy są mega jakościowym kontentem ale ... tak. W porównaniu do źle otagowanych wpisów o Lewandowskiej czy tego co jest na głównej to np te wszystkie podcasty były próbą ratowania poziomu.
Były bo widze że tu nie ma co wrzucać nic spod tagu podcast. Chyba ze ma to związek z polityką.

#podcast #takaprawda #niewygodnaprawda #wykop #lenistwo
4pietrowydrapaczchmur - #zalesie bo wykop coraz bardziej się stacza.

Szczerze to już...

źródło: wykop

Pobierz
  • Odpowiedz