Wpis z mikrobloga

Kocham tego sejwa. Kotwica Kołobrzeg w Ekstraklasie, Wieczysta nie była nawet w trójce trzeciej ligi (już trzeci sezon bez awansu, awans Wisły Puławy tym razem). Obecnie Wieczysta bez punktu po czterech meczach sezonu 26/27. W pierwszej lidze po trzech sezonach już 4 kluby rezerw z eklapy (Legia, Raków, Lech, KGHM). Legia i Lech od dwóch sezonów poza podium. Gorzej w piłce międzynarodowej, zarówno Euro jaki i Mundial wygrała Francja, Ligę mistrzów wygrywały kolejno City, Liverpool i PSG :/
#footballmanager
Mihajuj - Kocham tego sejwa. Kotwica Kołobrzeg w Ekstraklasie, Wieczysta nie była naw...

źródło: wfm

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: nie gram Garbarnią jakby co, jest zaznaczona bo to mój klub filialny, gram Wisłą. Nie mam czasu niestety żeby pograć ambitną karierę od 3 ligi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@bocznica: awans > vicemistrz > mistrz
Po drugim sezonie odpadłem z LKE w ostatniej rundzie eliminacji z Dynamem Kijów, teraz na luzaku wszedłem do LM (ostatnia runda z Dinamem Zagrzeb). Ale klasycznie pierwszy sezon Po mistrzostwie idzie ciężko bo trochę zaczęli mnie rozkupować i może nie być mistrza, tym bardziej że konkurencja w postaci Rakowa i Pogoni wydaje się być bardzo mocna w tym sezonie.
  • Odpowiedz