Wpis z mikrobloga

Co ogólnie sądzicie o aferze taśmowej z 2014 roku? Jest to afera bardziej kompromitująca dla PO czy dla PiS? Z tego co udało mi się wyczytać to chodzi w niej o to, że podłożono nielegalne podsłuchy aby skompromitować polityków PO, ale mogę się mylić. W tej aferze sporą rolę odegrał Falenta, który był powiązany z ruskimi. Jakie macie odczucia do tej afery? Podzielcie swoimi opiniami w komentarzu.
#polityka #sejm #rosja #afera #przemyslenia
Koziom - Co ogólnie sądzicie o aferze taśmowej z 2014 roku? Jest to afera bardziej ko...

źródło: e360070bdf7d902652484d2a8711f4cd,0,0,0,0

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Koziom: Sprawa bardzo prosta: PiS odsłonił się jako ruski pożyteczny idiota i wręcz przesiąknięty ruskimi wtyczkami.

A na nagraniach "kompromitująca" dla PO była co najwyżej brutalna prawda. Do dziś biadolenie o nagraniach i że wypłynęły a mało kto faktycznie sprawdzał co na nich było.
  • Odpowiedz
@Koziom: W sumie tą aferą było głównie to, że brzydko mówili i jedli drogie (jakieś 65zł za danie!) jedzenie. Trochę śmieszne, bo afera była niesamowicie głośna, a w sumie nic obciążającego z tych podsłuchów nie wypłynęło xd
  • Odpowiedz
: W sumie tą aferą było głównie to, że brzydko mówili i jedli drogie (jakieś 65zł za danie!) jedzenie.


@wstanczyk: Dokładnie.

Dla przeciętnego polaka hasła typu "70 milionów", "2 miliardy w SKOK" to są niezrozumiałe, wręcz abstrakcyjne słowa i stwierdzenia. Natomiast dla przeciętnego polaka, zjadacza chleba z pasztetową, ośmiorniczki są czymś namacalnym umysłowo, luksusowym i jednoznacznie się kojarzącym z "elitarnym gronem" wiktuałem, niedostępnym dla mas, dodatkowo finansowanym z budżetu państwa. Ludziom
  • Odpowiedz
@Koziom: Najlepsze podsumowanie tej historii jest takie, że mieli wiele godzin taśm z poufnych rozmów, a i tak musieli zmanipulować kilka zdań i przekręcać ich sens żeby robić aferę xD

Polacy natomiast byli tak zbulwersowani że poszli głosować na mafię xD
  • Odpowiedz
Sprawa bardzo prosta: PiS odsłonił się jako ruski pożyteczny idiota i wręcz przesiąknięty ruskimi wtyczkami.

A na nagraniach "kompromitująca" dla PO była co najwyżej brutalna prawda. Do dziś biadolenie o nagraniach i że wypłynęły a mało kto faktycznie sprawdzał co na nich było.

@Saeglopur: Ależ niesamowity fikołek. Zwłaszcza podoba mnie się bezczelne stwierdzenie, że "mało kto faktycznie sprawdzał co na nich było", bo właśnie tę ignorancję wykorzystujesz, by wmawiać im brednie.
  • Odpowiedz