Wpis z mikrobloga

@modzelem: w ogóle jaki to jest ciąg przyczynowo skutkowy: jakiś naukowiec stwierdził rozpruwając parę rekinów, delfinów itd. że one mają w brzuchu nasze nakrętki od wody, gdzieś to staje się głośne, dochodzi do UNI, która idąc tym kursem postanawia pomóc zwierzakom w wodzie.

Producenci form trochę to #!$%@?ą, chcąc zaoszczędzić na plastiku.

A na końcu jest prawak: Zła Unia! Wolność mi odbiera bo nakrętka jest przymocowana do butelki. Wszyscy chodźmy do
  • Odpowiedz
jakiś naukowiec stwierdził rozpruwając parę rekinów, delfinów itd. że one mają w brzuchu nasze nakrętki od wody, gdzieś to staje się głośne, dochodzi do UNI, która idąc tym kursem postanawia pomóc zwierzakom w wodzie


@KrzaczekPl: Ehh gdyby tylko Unia potrafiła tak dbać o ochronę swoich granic i nie wpuszczać tysięcy inżynierów.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: ehhh, posłuchaj taśm z sowy, co Morawiecki o tym mówi. Akurat wtedy miał rację i mówił prawdę.

Nie jesteśmy w stanie się obronić, nie zaczynając ludobójstwa, a jako europa tego nie zrobimy.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: zajebista logika... jeżeli w jednym miejscu zrobią coś dobrego, to przyjebmy się do zupełnie innej sytuacji, gdzie Unia nie osiągnęła sukcesu.

Unia to najlepsze co mogło się przydarzyć Polsce i Europie. To m.in. dzięki UE nie przewracają się u nas śmieci, zbiorniki wodne nie są dramatycznie skażone, nie emituje się tyle syfu do atmosfery (czy to z samochodów, czy fabryk) - nadal są z tym problemy, ale jest o wiele
  • Odpowiedz
@kishibashi:

zajebista logika... jeżeli w jednym miejscu zrobią coś dobrego, to przyjebmy się do zupełnie innej sytuacji, gdzie Unia nie osiągnęła sukcesu.


a to może dlatego że kwestia migracji jest dla 90% społeczeństwa dużo ważniejsza niż pilnowanie korka od butelki z wodą? Takie tam tylko luźne rozważania…
  • Odpowiedz
@Tokko: próbowałeś jeszcze raz zrobić to samo, ale jeszcze raz, skoro nie dotarło, tylko inaczej xd - mi się np. wydaje, że ludziom bardziej zależy na tym, żeby wszyscy byli bogaci, piękni i zdrowi, a nie na drobnych usprawnieniach, które do tego zmierzają.

Przy każdej pozytywnej rzeczy można wyciągnąć temat z dupy, który jest bardziej istotny. Przepisy UE doprowadziły do redukcji emisji związków azotów z silników spalinowych? Ale leczenie raka nadal
  • Odpowiedz
@kishibashi: ale to ty się doszukujesz jakiegoś głębszego dna w tej wypowiedzi tego gościa od migracji a to jest zwyczajne narzekanie na fakt że Unia skutecznie potrafi się zająć takimi #!$%@? a przy niektórych dużo ważniejszych sprawach znajduje się w marazmie od wielu lat. Jak tobie przeszkadza tego typu krytyka to według mnie to tobie mentalnie byłoby lepiej w Rosji czy innej Korei północnej bo to tam panuje kultura głaskania władzy
  • Odpowiedz
@Tokko: nie wiem czy jesteś jakiś ograniczony intelektualnie, ale skoro on ma prawo narzekać w debilny sposób, to ja mam prawo narzekać na takie głupie małpy xd nie zmienia to zupełnie faktu, że narzekanie przy temacie A na temat B, nie wpływa na temat A.

weź zrób jeszcze jednego fikołka.
  • Odpowiedz
@kishibashi:

ale skoro on ma prawo narzekać w debilny sposób, to ja mam prawo narzekać na takie głupie małpy


No ja nie wiem kto tu jest głupią małpą xD ewidentnie to ty punktu nie zrozumiałeś
  • Odpowiedz