Wpis z mikrobloga

Na redukcji doceniam smak posiłków, taka rybka z warzywami to ambrozja, a na masie by mi się nie chciało tego żrec. Ryż z kurczakiem przepyszny. A czekolada gorzka to w ogóle niebo w gębie.
Nie mam ochoty na żadne słodycze i nic takiego w gębie nie mialem od prawie dwóch miesięcy.
Warto czasem se redukcję zrobić, chociaż dla zmiany nawyków i jak w moim przypadku odpoczęcia od jedzenia, bo ja nie lubię jeść zwłaszcza dużych ilości.
Ale przesadziłem z tą redukcja i za chudy już jestem, ale trudno, odbuduje się. #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: nic trudnego w tym nie ma, wystraczy ładować towar i trzymać się planu, a na Instagramie sterydziarze robią z siebie jakichś męczenników, jakby to nie wiaodmo Jake trudne było. To też nie dla mnie bo nie biorę towaru i nie nadaje się na zawody. Sobie ćwiczę i jem po to żeby zdrowie i wygląd polepszyć a nie pogorszyć.
  • Odpowiedz
nic trudnego w tym nie ma


@anonanonimowy321: Nic trudnego? To naucz mnie jak zrobić #!$%@?ą formę z łatwością, bez irytacji, #!$%@? z powodu skrajnej ilości kalorii, odwodnienia i dużej intensywności treningowej ()

wystraczy ładować towar i trzymać się planu


@anonanonimowy321: Towar za Ciebie nie wykona roboty.

Instagramie sterydziarze robią z siebie jakichś męczenników


@anonanonimowy321: Tu się akurat zgodzę, bo z tym przesadzają aż
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: wystarczy trzymać się planu.
Towar wykona robotę. Są badania które udowadniają że mięśnie bez treningu na towarze rosną większe i szybciej niż u osób które cwiczą naturalnie.
Nikt nie zmusza do cwiczenia xd
Co drugi nie byłby bo rzadko kto chce poświęcac swoje zdrowie na końskie dawki sterydów, a na tym głównie polega obecnie kulturystyka. Dużych pieniędzy z tego nie ma więc jest to tylko 'zabawa' dla wąskiego grona osób.
  • Odpowiedz
wystarczy trzymać się planu.


@anonanonimowy321: Nie, nie wystarczy.

Towar wykona robotę.


@anonanonimowy321: Nie, nie wykona. Bo nie o sam towar chodzi podczas przygotowań do zawodów. Widać, że nie masz o tym pojęcia także skończ ;)

Są badania które udowadniają że mięśnie bez treningu na towarze rosną większe i szybciej niż u osób które cwiczą naturalnie.


@anonanonimowy321: Owszem, bo sterydy wpływają na regenerację a co za tym idzie na wielkość
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont:
Wystarczy. Ciężko to moglo być żołnierzowi w Wietnamie, a nie jakiemuś gościowi co chodzi na siłownię 'i wspomaga się' Jakby odciąć im tą pompke to podejrzewam że wiekszosc skończyłaby z depresją, tacy to z nich twardziele.
No wiadomo że coś trzeba pociwczyc, wtedy sterydy działaja jeszcze lepiej i każdy kulturystą z tego korzysta. Są kulturyści którzy nie potrafią ćwiczyć wystarczy szarpac ciężarem na maszynach i jest się wielkim jak bydle.
  • Odpowiedz