Wpis z mikrobloga

@Xefirex: a największą wadą, że Stanowski miał szansę zbudować fantastyczny kanał który jest dla każdego od lewa do prawa, natomiast zbudował mikro przybudówkę PiSu, gdzie wszystkie wtopy KO się punktuje (i słusznie) i tylko niektóre wtopy PiSu się punktuje, nie zapominając o zasadzie symetryzmu i przypomnieniu, że w danej kwestii KO też kiedyś zawaliło więc nie ma tematu.
  • Odpowiedz
  • 0
@IksdeHeheh i wśród wykopków bo notorycznie wrzucają coś z tym kanałem związanego , włącznie sobie coś zgadzającego się z waszą narracją , to będziecie spokojniejsi.
  • Odpowiedz
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN jak jesteś bystry to pewnie zauważyłeś że nie jest obiektywny i go po prostu nie oglądaj. Ja nie oglądam rzeczy które mnie nie interesują żeby później robić wysrywy na mikroblogu. Wszystkiego dobrego, szanujcie się.
  • Odpowiedz
@Wozny1 Spoko, ale kumasz dlaczego ludzie mają bekę ze Stanowskiego i Mazurka? Dlatego,że oni głosili, że tworzą prawdziwie niezależny kanał, jedyny taki w PL, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Tymczasem stworzyli Republikę w wersji soft. Czy ktoś tu się czepia Krzysztofa Ziemca, że otworzył sobie kanał na YT - "Otwarta konserwa" i promuje tam treści prawicowe? Nie, jego prawo. Tyle, że on nie pier... ł wszem i wobec jaki to
  • Odpowiedz