Wpis z mikrobloga

Pięknych czasów dożyliśmy. Kiedyś vlogi gościa, który mieszka i pracuje w chinach, a dzisiaj pato lajwy całonocne do bladego świtu, chlanie gorzały, golenie głowy na lajwach, ekshibicjonizm, pieśni propagujące nienawiść, wulgarność, wyzwiska i obrażanie. Jeszcze z rok i będzie jak u Jacy. #raportzpanstwasrodka
  • 10
  • Odpowiedz
@novellista: Te czasy kińskie, były dla mnie ciekawe z powodu odmienności kulturowej i tam ważną o ile dla mnie nie główną rolę grało pokazywanie ciekawego jedzenia. Oglądałem to zanim odwiedziłem Azję i to jedzenie robiło na mnie wrażenie. Jednak już wtedy przynajmniej ja zauważałem, ze z nim coś nie tak, że to co budzi zainteresowanie to jakieś elementy właśnie kulinarne (prawie zawsze przy chlaniu) a on sam to taki dziwnie odklejony
  • Odpowiedz
@novellista: on już w Chinach przecież dawał w palnik do oporu. Wystarczy obejrzeć jak przyjechał Korwin i łysy próbował wsiąść do Jeepa - ledwie się trzymał na nogach. To pewnie musiało być to słynne spotkanie, gdzie MSZ sprawdził kontakty biznesowe Walenia
  • Odpowiedz
że coś pomoże w kinach z importem do PL i można w tej sprawie się z nim skontaktować, co też kiedyś zrobiłem, ale nic z tego nie wynikło.


@adik75: nie odezwał się czy co? szczerze mówiąc myślałem że to jego główne źródło dochodu
  • Odpowiedz
Ale po co ktokolwiek miałby utrzymywać jakiś kontakt, czyli np. mieć kolegę takiego przygłupa?


@adik75: każdy musi raz na jakiś czas otworzyć mordę a że nie znają ani angielskiego ani khmerskiego (xD) to biorą to co zostało
  • Odpowiedz
i sam felippe. Zresztą niedawno trafiłem w jednej książce na rozdział o dziedziczeniu głupoty, upośledzenia umysłowego i niskiej inteligencji.


@adik75: Chłopak jest autystyczny. A rodzice zjeb@ni, że go ciągają za sobą. Będzie miał 50 lat i jak się zesra to będzie krzyczał "kupa, kupa", czekając na podtarcie
  • Odpowiedz