Wpis z mikrobloga

Dość ciekawe, większość pytań na Latarniku była o UE, mimo to, nigdy na Lewicę nie zagłosujęXD.
W 2023 głosowałem na KO.

Pomyśleć, że jeszcze z kilka lat temu na pierwszym miejscu miałbym konfederacje, ale się na szczęście z tego wyrosło.
W ogóle dopuszczenie partii Żółtka (ten od poratowania szlugiem) Polexit to jest skandal i takie coś powinno być ignorowane.

#polityka #sejm #konfederacja #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polexit
d4wid - Dość ciekawe, większość pytań na Latarniku była o UE, mimo to, nigdy na Lewic...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@d4wid @matti-nn Ja podobnie, jak kończyłem liceum to byłem prokonfiarski, a teraz nigdy w życiu bym na nich nie zagłosował. Przejrzałem na oczy jak wygląda ta ich "wolność"
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid: gratulacje. Ja też szczęśliwie się z konfiarskich poglądów wyleczyłem.

@Bashful

@matti-nn: mnie ogólnie wyleczyła wojna w 2022 roku.
Choć ja zawsze byłem pomiędzy KO/Konfederacja, z racji z tego, że byłem prounijny, ateista, antnyszur, a wolałem głosować na konfę, bo "niskie podatki" i tak dalejXD, ale nie wnikałem wtedy w głęboko w politykę, tylko czytałem nagłówki.

No, ale jak się człowiek serio zainteresuje polityką i nie będzie istniał w swojej
  • Odpowiedz
@d4wid: @Bashful U mnie zaczęło się od słynnego ukąszenia Korwina. Tłumaczył świat i politykę w prosty sposób, czarno na białym, ze można było odnieść wrażenie, ze jest jedyny normalny pośród bandy szaleńców. Na szczęście z czasem zauważałem jak bardzo nie zero-jedynkowy jest ten świat. Coraz więcej przyklejało się tez elementów szurskich, pro-ruskich i turbo religijnych. Konfederacji z Braunem już na szczęście nie popierałem. Typowo sekciarskie środowisko, gdzie każdy nie-swój to lewak.
  • Odpowiedz
@d4wid @matti-nn U mnie wywodziło się z tego, że pochodzę z bardziej konserwatywnej i religijnej rodziny. Korwin ze swoim "masakrowaniem" lewaków porwał młodego wtedy nastolatka.
Jeszcze ze 3 lata temu słuchałem wysrywów Mentzena o wolnym rynku, obniżeniu podatków i pięknym życiu.
Od tego czasu dorosłem, przepracowałem w życiu więcej i widzę że to wszystko nie jest takie czarno-białe i proste jakby się wydawało.
Kamyczkiem do ogródka który to wszystko przyspieszył był wyrok
  • Odpowiedz
  • 1
#!$%@? brzmicie jak na zebraniu AA xD
To i ja się wypowiem.
Mnie Korwin porwał swoją "innością" a że byłem młody to przekonywałem każdego do głosowania na Korwina, podobała mi się wizja. Polski bogatej jak USA, no a potem poszedłem do pracy xD
  • Odpowiedz