Wpis z mikrobloga

Dziś walka Łukasza Różańskiego z Lawrence'm Okolie. Rzekomo między nimi jest tylko 10 cm różnicy XD Mam wątpliwości, czy nasz orzeł biały go w ogóle dosięgnie, bo niestety ma też krótkie ręce

To zdjęcie to dla mnie jak wstęp do historii #testoviron o Mokebe i narodowcu pod Galaxy w Gdyni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, który miałby większe powodzenie na dyskotece w Polsce

#heheszki #blackpill #boks
Kopyto96 - Dziś walka Łukasza Różańskiego z Lawrence'm Okolie. Rzekomo między nimi je...

źródło: DSCF9759_RZESZOW_NEWS_SEBASTIAN_STANKIEWICZ

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kopyto96: pewnie ze ten po lewej.... julki na widok czarnego odrazu rozkladaja nogi nawet w miejscach publicznych chca w ten sposób zwrócić uwage na siebie jak widzą dobre geny a wiekszością polaczków gardzą
  • Odpowiedz
@Kopyto96: półdystans czy jakoś tak, nie interesuję się pięściarstwem. Raczej mój manletyzm i krótki zasięg ramion wymusił u mnie taką strategię przy bójkach w czasach szkolnych gdy większość normików próbowało się na mnie wyżywać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowystaryziel: Na mnie zadziałało to odwrotnie, a też miałem przez jakiś czas swojego prześladowcę i nawet nie jednego. Duża satysfakcję sprawiło mi, kiedy w wieku 19 lat gościa nastukałem do cieknącej farby xD
  • Odpowiedz