Wpis z mikrobloga

#applewatch #apple

ma ktoś bezpośrednie porównanie oryginalnych pasków z takimi z ali?
różnica cenowa jest bardzo duża, np solo braided to jakieś 500 złociszy, więc w pytę, jak mój se2 kosztował 1100, ale jeśli te z ali są mega tandetne, to wolałbym wydać raz, a porządnie. tylko właśnie kwestia tego jakie one są w bezpośrednim porównaniu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smilealittlebit solo braided czuć różnicę. miałem z 5 chińczyków, każdy po jakimś czasie się zaczynał "rozplątywać", po tym kupiłem sobie oryginał, zaraz dwa lata a dalej się trzyma perfekcyjnie.

z tymi braided też często jest różnica przy zapięciu, oryginał "oplata" "sprzączkę" tak, że jej nie widać, a w chinolach zazwyczaj tego nie ma i widać plastik/metal tej sprzączki.

ale za to gumowe to myślę że śmiało można próbować, choć osobiście nie
  • Odpowiedz
@smilealittlebit noo cena obecnie trochę chora (ja swój kupiłem jak były bodaj jeszcze po 400), ale jak mi kiedyś szlak trafi mój obecny braided, to i tak kupię znowu oryginał, bo jestem z niego bardzo zadowolony. ale nie przewiduje by się prędko miał zniszczyć z powodu "używania", prędzej jakbym miał jakimś nożem po nim przejechać albo podpalić
  • Odpowiedz
@Faley: a jakieś inne paski masz do polecenia? niekoniecznie chińczyki, ale może są jakieś firmy, które produkują paski dobrej jakości.

to mój pierwszy AW, nie znam się na tych akcesoriach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smilealittlebit szczerze powiem, że nie xD

miałem kilka chińczyków braided, jeden gumowy z amazona (za 30 zł, g---o nawet 10 nie powinno kosztować xd), ten jeden chińczyk UW pasek, a poza tym sport loop(ten materiałowy) / sport band (ten gumowy zapinany) / braided. i z tych byłem i jestem najbardziej zadowolony - choć moja ręka na gumowy słabo reaguje, bo zostawia mi ślady :/
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: moje doświadczenie z zamiennikami tych wszystkich pasków jest takie, że zawsze są jakieś niedorobione. Niby kurde spoko, ale zawsze coś odstaje trochę, nie przylega dokładnie, gorzej się zapina. Ogólnie większości kupionych gdzieś na próbę nawet nie używałem.
  • Odpowiedz