Wpis z mikrobloga

Footroll to największy gówniany Midas w historii polskiego Youtube'a. Od kiedy nagrał tę piosenkę to wszystko obróciło się o 180 stopni i 11 lat później to fani Barcelony ciągle płaczą na sędziego, to Laporta nie szanuje klubowych legend, to Katalończycy kończą sezony z niczym XD Dzisiaj kolejny epizod fantastycznych decyzji w Barcy, a mogli tego Xaviego po prostu ładnie pożegnać, gdy sam zapowiedział odejście.
#realmadryt #fcbarcelona #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Footroll to największy gówniany Midas w historii polskie...
  • 10
  • Odpowiedz
@thority: Teraz ma spoko podejście, ale sam mówił, że na początku istnienia kanału był Visca łebkiem, który serio nienawidził Realu, takim typowym internetowym napinaczem, który pisał na realmadryt.pl i dostał dożywotniego bana
  • Odpowiedz
@thority: on już się chyba trochę pogodził z tym że Barca jest w dołku i ciężko będzie dalej robić content na śmianiu się z kibiców Realu, którzy ciągle zgarniali kolejne puchary Ligi Mistrzów. Z tego co widziałem, to raczej fani Barcelony za nim nie przepadają, często mówią że próbuje być na siłę bezstronny, ale dla takiego postronnego widza ma chyba całkiem zdrowe podejście.
  • Odpowiedz
@Reretos: no tak, pytanie czy pokora przyszła, bo okazało się że Barca nie będzie wiecznie wygrywać czy po prostu z wiekiem zmądrzał. Dodatkowo on tego kanału też nie zaczynał jako nastolatek, tylko był chyba przed trzydziestką, czyli był starszy niż ja jestem teraz, a wydaje mi się że jednak w tym wieku już trochę wstyd być ślepo zapatrzonym w jakiś klub piłkarski, szczególnie taki grający 2500km od twojego domu. Piłka na
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska no bo to jest po prostu kwestia tego który klub gra lepiej. Barca wygrywała, real zły, real wygrywa Barca coś pierdzieli i to nie jest nawet wina sędziów a kibicow. Z tym, że w Madrycie nigdy chyba nie było ani trenera, ani prezesa aż tak mówiącego o sędziach, ale to zwykła próba utrzymania stanowisk, niestety ludzie to łykają. Nigdy nie widziałem tak nieprofesjonalnego zachowania na tak wysokich stanowiskach
  • Odpowiedz
@Koksixk: ja to pisałem gdzieś w innym wpisie, często też mówił o tym Ćwiąkała na swoich filmach. Barcelona ma duże grono bardzo konserwatywnych fanów/socios i oni po prostu chcą słyszeć że te złe wyniki to jest wina spisku, gdzie wszyscy dookoła są przeciwko ich niepodległej Katalonii i klubowi który ją reprezentuje. Tam jest taka mentalność i oni nie zamierzają doszukiwać się problemów w sposobie prowadzenia drużyny, bo przecież można zwalić winę
  • Odpowiedz