Wpis z mikrobloga

nie znam nikogo, kto żałowałby posiadania dziecka.


@camelinthejungle: pewnie że nie znasz, bo to temat tabu. Można mówić, że rodzicielstwo to ciężki kawałek chleba, można narzekać, ale powiedzieć, że się żałuje, że gdyby się cofnęło czas, to nie podjęłoby się decyzji o zostaniu matką/ojcem, to mało kto się wprost przyzna.
  • Odpowiedz
widać że internety sprały mózgi młodym ludziom. Żeby chcieć się okaleczyć w tak młodym wieku...

Przecież oni jeszcze z 5 razy zmienią zdanie


@Nofuck: no właśnie dobrze robią. Dobrowolnie eliminują swoje #!$%@? geny z puli.
Problem w tym, że odsetek genów karyn, januszy i oskarków niebezpiecznie rośnie.
  • Odpowiedz
@Nofuck prawiczki się spłakały, bo ktoś chce sobie zrobić sterylke. W Polsce jest nielegalna dla kobiet, a dla mężczyzn jest legalna i kosztuje z kilka tysięcy za 15 minut roboty.
  • Odpowiedz
  • 0
@CybernetycznyMozgKorwina:

wcale, bombardowanie tresciami typu " jestem singlem w wieku 40 lat, bez dzieci zyje na wysokim poziomie" to jest nic


XD no nie jest, raczej jest to jakaś trauma z dzieciństwa.
Chyba, że ktoś jest debilem i wierzy w rzeczy napisane w internecie jak prawaki
  • Odpowiedz
  • 0
@Roofy: no jeszcze się z taką propaganda w necie nie spotkałem, ale spotkałem się z propaganda, że trzeba #!$%@?ć w nadgodzinach na złodzieja Janusza pczeciembiorce, i naprawdę ludzie w małych miastach siedzą w tym głęboko, mają sprane mózgi #!$%@? na Januszu xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Mega_Smieszek: ich życie, niech robią co chcą, nikogo poza sobą nie krzywdzą. Lepiej żeby się wysterylizowali niż mieliby się skrobać i tym obnosić w mediach.
  • Odpowiedz