Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Z kim chcielibyście wywiad. Wywiad autoryzowany tj. przepytywany zna pytania. Plus: nie będzie wymigiwania się. Drugi plus: odpowiedzi mają by wyczerpujące. Minus: nie ma zaskoczenia. Chcę, żeby to był wywiad tagowiczów i tu ułożymy pytania, ale najpierw. Z kim? Odrzucam dwóch głównych Meneli, nic nie powiedzą, czcza rozmowa. Proponuję trójkę z ankiety poniżej

Jutro uaktywnią się trolle Łysego na pewno i czerwonoarmiści (jakim cudem to te same osoby. znowu), to nie ma sensu, etc. Bo ktoś kto nie jest zależny od Łysego zacznie sypać, ew. Filip coś #!$%@?. Filip przypominam ogolony na łyso za 400zl i wyżebrane tysiąc z hakiem na bilet do oszołoma z Dublina.
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Z kim chcielibyście wywiad. Wywiad autoryzowany tj. prz...

źródło: Kramu

Pobierz

Z kim zrobić wywiad na LIVE

  • Filip 27.7% (28)
  • Maniek 13.9% (14)
  • RE 58.4% (59)

Oddanych głosów: 101

  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Oczywiście że kataryniarz,może cos ciekawego zarzuci


@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: osobiście tez za nim jestem xD. Zrobmy jutro sonde do konca dnia, sprobuje sie z nimi skontaktowac i zbierzemy pytania. a RE nie dosc, ze cos powie to ma na tym zysk, kanal mu moze podskoczyc i moze wroci do nagrywania.
  • Odpowiedz
@lskx: mimo wszystko RE jest chyba najbardziej rozgarnięty z całej trójki, aczkolwiek najmniej wiadomo czego się po nim spodziewać w ewentualnym wywiadzie. Jak wyglądałby wywiad z Filipem czy Mańkiem to już wiemy. Z tej trójki obstawiam, że Filipa prawdopodobnie najłatwiej byłoby przekonać do wywiadu. Mańka też, ale tylko po skuszeniu go dużą kwotą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lskx: Autoryzacja wywiadu polega na tym, że rozmówca zatwierdza tekst przed publikacją, a nie że zna pytania z góry. Jeżeli to będzie rzeczywiście autoryzowany wywiad, to znaczy, że będzie po rozmowie ocenzurowany przez rozmówcę. Chyba, że umawiasz się, że podsyłasz wcześniej pytania, a potem nie oddasz tego do autoryzacji, ale wtedy to nie jest wywiad autoryzowany.
IMHO lepiej żebyś do autoryzacji tego nie oddawał, to będzie bardziej szczere (mimo, że
  • Odpowiedz
@lskx: Ja z Filipem jestem w stałym kontakcie i wiem sporo co się tam dzieje naprawdę za kulisami.
Nie tykaj chłopaka ponieważ on jest między młotem a kowadłem i może sobie tylko problemów narobić ze strony rodziców lub Łysego.
  • Odpowiedz
@lskx: Z Ree nie ma kontaktu. Próbowałem kiedyś na wszystkich SM. Zostaje Filipa i Maniek. Na to trzeba miech hajs i sie ich przekona :) Może jakaś zrzutka wykopków na ten cel :)
  • Odpowiedz
@octopussy8: ale to prawda Filipek powie coś za dużo i zostanie rzucony na pożarcie cambo hien żądnych krwi, dram, donejtów. On jest zmuszny z nimi się układać ponieważ może skończyć pod mostem. Dlatego jedyne wyjście dla Filipka to powrót do UK...
  • Odpowiedz