Wpis z mikrobloga

Cześć, mam od 1 lipca do 31 sierpnia dwumiesięczny staż wakacyjny w Warszawie. Jestem 23 letnim studentem z Poznania. Czy jest może jakiś wykopowicz, który chciałby mi w tym okresie odstąpić pokój/kawalerkę w Warszawie? Mam na myśli sytuację, w której ktoś np. chciałby pojechać sobie na długie wakacje albo wrócić do domu rodzinnego poza Warszawę, a w tym czasie nie przejmować się opłatami za mieszkanie i wynajem.

Z góry dzięki za jakiekolwiek info - ewentualnie jakby ktoś chciał wynająć kawalerkę/pokój 1 os. na ten okres dwóch miesięcy to również proszę o odzew :)

#warszawa #mieszkanie #mieszkania
  • 4
  • Odpowiedz
@Baylon nie wiem jak to załatwić, ale na pewno można wynająć miejsce w jakimś akademiku politechniki na okres wakacji, nie będąc studentem
  • Odpowiedz
  • 0
@Podstarzaly_Mandalorianin: @Solidly jeśli chodzi o akademiki, to zrobiłem research.

Akademiki UW - warunki najmu jedynie na zasadach hotelowych jeśli chodzi o okres wakacyjny (nawet będąc studentem innej uczelni), więc około 2300-2400 za pokój/m-c. - bez sensu.
Akademiki Polibudy - ok. 1040-1200 zł za jedynkę, ale łazienka i kuchnia dzielona na całe piętro (segmenty takie jak są np w DS 4 UW bym przeżył), plus dużo opinii o pluskwach i karaluchach w
  • Odpowiedz