Wpis z mikrobloga

Mirkowie, szukam auta w przedziale cenowym 15-19 tysięcy. Ktoś coś poleci? Myślałem o Megane 3 z 1.4 albo Oplu Astrze J też 1.4. Nie wiem, czy w tym przedziale cenowym to są dobre wybory. Generalnie szukam małej benzyny (z jakimiś normalnymi kuniami a nie, żeby auto miało ich 80), ewentualnie coś większego ale z LPG. Do tego kombi i jakieś spoko wyposażenie, nie żadne korbotroniki. Mile widziany automat, choć pewnie będzie o niego ciężko w tym pułapie pieniężnym. #motoryzacja #auto #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
@shael: Astra to dobry wybór, bo większa szansa na przyzwoity egzemplarz. Na mirko nigkt nigdy nie poleca Golfa, a ja właśnie polecam.
  • Odpowiedz
@Tja88: zakładam, że mówisz o silnikach 1.4t- astra z tym silnikiem ma skrzynię M32 z wadą fabryczną i trzeba być przygotowanym na regenerację skrzyni a w megankach 1.4tce ma wadę fabryczną i bardzo chętnie #!$%@? UPG. W tych pieniądzach powinieneś znaleźć w miarę jeżdżące megane ale z 1.6 110km
  • Odpowiedz
ja mam megane 3 1.4 :) pytaj

nie polecają tych silników gdyż przy 200/250tys km lubi pierdynkac uszczelka i rozwalić pół silnika, to mówię na starcie
  • Odpowiedz