Wpis z mikrobloga

Lepiej kupić AC Origins czy Odysey?

Są na promocji i chyba są do siebie dość podobne? pod względem klimatu bardziej pasuje mi Grecja niż Egipt no ale Odyssey ma gorsze oceny, oby dwóch na pewno nie ogram...

W obu dwóch są walki morskie? można rekrutować swoich ludzi?

#assassinscreed
  • 10
  • Odpowiedz
@Lesrley: Origins lepsze (moim zdaniem) Odyssey ma mnóstwo nietrafionych pomysłów i co najgorsze poziom wrogów się skaluje do poziomu gracza, jak w Skyrimie, co zabija większość funu z progresu
  • Odpowiedz
  • 0
@shox: Właśnie piramidy to raczej mało ciekawe są, tak samo pustynie i dlatego zastanawiam się czy się szybko nie znudzę przy tej grze
  • Odpowiedz
@Lesrley: Egipt w Origins to nie tylko pustynie i piramidy. Jest tam świetny przekrój jak wyglądał Egipt pod rządami Ptolemeuszy, od greckiej Aleksandrii, przez starożytne (nawet dla ówczesnych) piramidy, oazy, grobowce, świątynie i Memphis które zachowało swój egipski charakter. No i ukazane są stosunki między grekami a rdzennymi egipcjanami.
  • Odpowiedz
  • 0
@No_mad: W Origins nie ma statków jak w innych częściach?
Kurczę ciężko mi się będzie zdecydować ale to skalowanie poziomu w Odyseyu to straszna lipa i pójście na łatwiznę przez twórców, pamiętam że bardzo mnie to wnerwiało w Fallout 3 no ale z drugiej strony do Egipt mało mnie interesuje
  • Odpowiedz
Bierz Odyssey, nie ma porównania w ogóle. Zwiedzanie Grecji na pokładzie statku, albo zwiedzanie Sahary na grzbiecie wielbłąda.
Oba są zrobione na tym samym silniku i podobnej mechanice, ale Odyssey ma większy świat i dostęp do morza. No i fabuła mi się bardziej podobała.
  • Odpowiedz