Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka też nie rozumiem jakimi hejterami potrafia być niektóre osoby , ja nie komentuje albo nic albo pisze coś miłego , kiedyś dla beki wstawiłam jakiejś zdjęcia z internetu że to niby moje nogi to też mnie wyzywały xD
A co do dziewczyny może miss to nie jest ale już #!$%@? bez przesady pisać komuś takie rzeczy
Ale te komentarze pokazują na jakim punkcie ktoś ma kompleksy "pochwal się cyckami jak schudniesz
  • Odpowiedz
@Heady1991

@ChwilowaPomaranczka hejtuja tylko dlatego, że ta ma cycki, a one pewnie deski xD

To aż się boje co by mi tu napisali bo też płaska nie jestem , pewnie też był usłyszała że to z tłuszczu i się chwale
Dziwna dynamika zachodzi niektórym w głowie : jesteś chuda i masz dekold do pępka ? Nic ci nic nie powie , jesteś lekko grubsza i założysz nie zbyt duży dekold ? Ty
  • Odpowiedz
@Heady1991 ale mnie razi bezczelność tych ludzi czujesz żeby ktoras z nich wstawiła swoje zdjęcia i jakąś dziewczyna im pisała " i co pokazujesz te suche gnaty bez tyłka i cyckow?" Dla mnie absolutna abstrakcja się tak zachować
Ewidentnie niektórzy ludzie nie pracują nad swoją osobowością ja podziwiam ładna szczupłe dziewczyny bo ich figura też ma swoje plusy , ale jak widzę takie komentarze że zobaczyly cycki większe od swoich i już
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka:To jakiś stary post? Bo nie kojarzę go. Mirabela @magdemewa wygląda NORMALNIE, nie czaję skąd tyle jadu u tych flam wykopowych, w sumie domyślam się, że chodzi o DUŻE CYCKI i zazdrość zjada. Najlepsze, że jedna z tych co komentowała, sama należy do klasy XL, nie pytajcie skąd wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz