Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 696
@PiccoloColo: niestety boomerzy niszczą nawet internet, teraz każdy ma smartfon, internet i piszą te swoją kocopoły, a pseudodziennikarze publikują pod nich clickbaity i karuzela #!$%@? się nakręca
  • Odpowiedz
@fhgd: taaa boomerzy niszczą internet XD tymczasem nastolatki których idolami jest słup przekretas budda, dziwka fagata, pdf boxdel i reszta tego syfu to kwiat narodu xD
  • Odpowiedz
@fhgd: niedługo na facebooku zostaną tylko takie elementy, kto będzie chciał się tam reklamować poza scamerami? xD Jak tak dalej pójdzie to facebook w końcu padnie jak nasza klasa.
  • Odpowiedz
@StdPtr: Ale to boomerzy zasypują komentarzami normalne newsy, nie gówniaki, więc tak to boomerzy niszczą internet. Zoomerzy sobie komentują swoje pato vidsy i gituwa jest, bo nie wchodzą w przestrzeń ludzi, którzy chcą po prosto przeczytać newsy o świecie :D
  • Odpowiedz
@fhgd: ostatnio widze artykuł o gradzie. wchodzę a tam UKRAIŃCY Z ROSJANAMI ZMIENIAJĄ POGODE ZEBY WYKONCZYC NASZYCH ROLNIKOW, do tego chemtrails, coś o dubaju. nazywanie innych śpiącymi a szurów obudzonymi xDDD i to wszystko pod swoim imieniem i nazwiskiem. mijamy takich ludzi codziennie na ulicy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 8
@StdPtr: tak jak pisze @warrengda oni sobie siedzą w swojej bańce, ja nawet nie wiem co to za ludzie których wymieniłeś, a na Facebooku pod każdym newsem masz festiwal szurstwa, rusycyzmu i naukowego analfabetyzmu
  • Odpowiedz
@fhgd: śmiejesz się z facebooka a dokładnie to samo masz na głównej. W sekcje komentarzy to tam tylko warto zajrzeć żeby się upewnić, że pisowskie boty dalej działają.
  • Odpowiedz
@cirspmtugp: to że padnie to było wiadomo od dawna, ja się tylko dziwię że youtube (ze swoimi reklamami i w większości słabą zawartością) ma jeszcze takie powodzenie
  • Odpowiedz