Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@wieszjo No najwidoczniej wyjaśniłem skoro jesteś zesrany już jak gówno w kiblu ;) głupiutkiego legita to łatwiej cisnąć co?
  • Odpowiedz
@puffpuff: Michał nie jest pedofilem. Jeśli masz na to dowody to zgłoś się do najbliższej jednostki Policji, chyba nie chcesz być oskarżony o krycie pedofila, prawda?
  • Odpowiedz
@kulis: Misiu mój kochany, takich zaczepek jak twoja ja mam 100 dziennie. Nie jesteś jeszcze na tyle rozpoznawalny na tagu abym ci odpowiadał na wszystko, nawet twojego nicku nie kojarzę. Legit jaki był taki był ale na tagu go każdy znał.

PS: Ale doceniam że przeczytałeś poradnik jak wybić się na tagu i muszę ci powiedzieć że dobrze kminisz tylko teraz się nie poddawaj.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@wieszjo spoko oblesny tlusciochu nie ciazy mi to. ja nie daze do slawy na wykopie poprzez populistyczne wpisy jak ty;) i w ogóle to mi to wisi bo mam większe ambicje niż bycie najbardziej znanym wykopkiem XDDD ale nie zapominajmy że twoja sława nie jest dobra i nikt cie nie lubi
  • Odpowiedz
@kulis: Nikt mnie nie lubi a realu każdy siema wieszjo podbijał :) Internet a IRL to 2 różne rzeczy. Dążysz do sławy na tagu bo po to mnie zaczepiasz, bo wiiesz że na mnie najłatwiej plusiki zebrać szcz*chu.
  • Odpowiedz
@kulis: Tacy jak ty nie wychodzą z domu, to wynika z mentalności którą łatwo ocenić na podstawie twoich wpisów. Boli cię wielki Wieszjo? I Bardzo dobrze, ma boleć! Niedługo zostanę największą gwiazdą w całym Internecie a potem zostane Królem Reddita i będę znany na cały świat! ;)
  • Odpowiedz
@wieszjo: BOXDEL = PEDOFIL, włodarz PDFAME. Możesz wysrać tysiąc postów broniąc domniemanego zabójcy Vanessy, ale to nic nie zmieni. Powtarzam

BOXDEL = PEDOFIL, włodarz PDFAME
  • Odpowiedz
@kulis: To jest lekka nadwaga bo mój stary nie mógł schudnąć i kiedyś mu obiecałem że przytuje żeby mu pokazać że da się schudnąć.
  • Odpowiedz