Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że sporo mirków z tagu #przegryw jedynie co to napędza to kółeczko #!$%@? sobie i innym, żadnej pomocy, dobrej rady a jedynie utwierdzanie innych w jakim bagnie są.

Nie mówiąc o tym że czuć jakby tylko oni byli poszkodowani a reszta żyje pięknie, błogo, młodo czy tam normicko.
  • 10
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Tak, reszta żyje przynajmniej normicko, dlaczego miałbym się oszukiwać i wmawiać sobie, że jest inaczej? Może i mają problemy, ale to nie znaczy, że przegryw ich nie ma, bo najczęściej ma ich jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Wez nie cwaniakuj. Moze latwo nikt nie ma, ale gdybys doswiadczyl chorob albo zaburzen psychicznych, to bys tak nie gadal. Przez 1-2 lata zylem bez tego gowna, bo mi sie wszystko w zyciu poukladalo i bylo 100x latwiej.
  • Odpowiedz
żadnej pomocy, dobrej rady


@sylwke3100: nie zaglądam tu w poszukiwaniu pomocy czy dobrych rad tylko po to by se popisać z ludźmi podobnymi do mnie, mieć jakieś poczucie wspólnoty choć ten jeden raz
  • Odpowiedz
  • 0
Wez nie cwaniakuj. Moze latwo nikt nie ma, ale gdybys doswiadczyl chorob albo zaburzen psychicznych, to bys tak nie gadal.


@akaisterne: A jakbyś żył wiele lat z innymi problemami włącznie z tymi związanymi z rodziną to już jest fajnie? Mam się cieszyć?

Tak, reszta żyje przynajmniej normicko,


@Rimbolo: Tak tak bo nie ma nic pomiędzy...

Może i mają problemy, ale to nie znaczy, że przegryw ich nie ma, bo najczęściej
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Masz nieźle urojenia jeśli myślisz, że wieloletnie NEETY są nimi z lenistwa albo wygody. Pozyj sobie z takimi lękami, że bez leków nie jesteś w stanie odezwać się do obcej osoby, ze schizofrenią, autyzmem na tyle ciężkim, że ciężko go maskować albo innym syfem tego typu i zobaczymy jaki będzie z ciebie kozak
  • Odpowiedz
  • 0
. Pozyj sobie z takimi lękami, że bez leków nie jesteś w stanie odezwać się do obcej osoby, ze schizofrenią, autyzmem na tyle ciężkim, że ciężko go maskować albo innym syfem tego typu i zobaczymy jaki będzie z ciebie kozak


@Rimbolo: Tylko że to są zazwyczaj zupełnie inne przypadki. Taki ktoś raczej nie szczyci się byciem w NEET bo to dla niego jedyna możliwość.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: zaburzenia psychiczne, depresja nie są czynnikami które pomagają w chęci pomocy samemu sobie. to siła destruktywna która każe pogłębiać swoje problemy, taka autodestrukcja. więc dobrze to napisałeś, teraz możesz sobie uświadomić z jakimi problemami zmagają się tagowicze
dodatkowo depresja potrafi się nieźle ukrywać, a śmieszków na tagu też nie brakuje
  • Odpowiedz
  • 0
jakby mogli być bardziej normalni, to w ciągu minuty by z tym szczyceniem się zerwali


@Rimbolo: Przyczajenia też mogą stanowić barierę (pomijając tych co wyżej wspomniane).

a śmieszków na tagu też nie brakuje


@whitepiranha: Mnie się wydaje że jednak pomiędzy tymi z prawdziwymi problemami dominują te śmieszki i inni którzy próbują się na problemach wybić jeszcze "dobijając radami" innych.
  • Odpowiedz