Wpis z mikrobloga

Garmin FR165 vs FR265

Dla kogo? Biegam 2 razy w tygodniu po kilka km. Do tego rzadziej rower i siłownia. Szukam Garmina z AMOLED-em oraz z fajniejszymi funkcjami sportowymi niż np. w Venu.

1. Lubię statystyki, które mnie motywują i zastanawiam się czy do moich wymagań dużo straciłbym wybierając 165?
2. Biegacie raczej z telefonem czy jednak wersja z wbudowaną pamięcią (Music) jest dla Was bardzo przydatna?
3. Czy wielopasmowy GPS w 265 może robić różnicę czy ma marginalne znaczenie? Biegam głównie w dużym mieście, ale czasami rownież w mniejszych miejscowościach lub lasach.

Różnica w cenie jest spora, ale przy wyborze zegarka na kilka lat ma to mniejsze znaczenie.

Chciałbym poznać Waszą opinię :)

#garmin #bieganie #smartwatch
Beckham - Garmin FR165 vs FR265

Dla kogo? Biegam 2 razy w tygodniu po kilka km. Do t...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-22 o 21.02.55

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Beckham: Daje plusika dla zasięgu, bo sam się chętnie dowiem. Mam ustawione alerty na pepperze ale zawsze gdy pojawia sie jakiś FR, waham się czy to bedzie dla mnie dobry wybór, żebym potem nie żałować.
  • Odpowiedz
@Beckham: naczy wiesz, moja opinia nie jest zbyt miarodajna, bo ja z tych danych i ekranow "training rediness" itp nie korzystam. Nie korzystam bo przez moj tryb zycia, ilosc snu itd one sa kompletnie od czapy i wedlug garmina jestem na skraju zajechania sie, a biegac powinienem max 5 km tempem 7min/km i nic wiecej nie robic.

Jedyne co by u mnie przemawialo za 265 to czas pracy na baterii, oraz
  • Odpowiedz
  • 1
@PurpleHaze: ogólnie biegam bardzo rekreacyjnie - 5-10 km dwa razy w tygodniu i do tego czasem rower. Chce zegarek również na co dzień, jednak z amoled. W wersji Music bo ta mnie interesuje różnica robi się mniejsza, ale to dalej 1300 vs 2000 zł. biorąc pod uwagę GPS oraz że to sprzęt na kilka lat, to chyba pójdę oczko wyżej, chociaż nie wiem czy jest sens :)
  • Odpowiedz