Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo naoglądałem się różnych nuzlocke'ów i innych wyzwań w Pokemonach (solo run, monotype) aż naszła mnie ochota na grę. Znalazłem swojego starego save'a z liceum i... ręce opadają xD Ruchy moich poków były praktycznie wszystkie jednego typu, generalnie 3 ruchy np ogniste i jeden inny na Charizardzie (i to STRENGHT). Pierwszy ra nadawałem imiona, Charmander był Candy a Pikachu Jelly i je ewoluowałem przed samą ligą bo nie dawałem rady. Hypno nazywa się Polak z powodu nosa xD Niemniej jednak z dumą prezentuję swoje poki z Hall of Fame. Poza tym w komentarzu pokażę jeszcze shiny Tentacruela którego złapałem przypadkiem w post game. Btw Tentacool - gorzej już byłoby tylko złapać shiny Zubata...
#pokemon #pokemonfirered
Daleth2202 - Ostatnio dużo naoglądałem się różnych nuzlocke'ów i innych wyzwań w Poke...

źródło: 1636 - Pokemon Fire Red (U)(Squirrels)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daleth2202: Oj tam, może i jednego typu, niektóre może i słabe ale za to ile łącznie pp ;). Łatwo popełnić ten błąd że zasypiemy Pokemona jakimiś mega atakami co może i są mocne ale mają 5 pp a potem tylko zużywa się Ethery i Elixiry w lidze a expiąc co chwila biega do centrum nawet jak mają jeszcze sporo hp. Twoja Kindra ma łącznie 70pp wodnych ataków więc jak wejdziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Nessiteras_rhombopteryx: może i tak ale teraz to bym wymienił Bubble na Smokescreen, niby jest taka możliwość na wyspach ale tak szczerze to czy kiedykolwiek tego save'a będę używał?
teraz gram na nowym save'ie i gram samymi normalnymi pokami dla urozmaicenia i utrudnienia. zwracam uwagę na natury, nie pozbywam się ruchów typu status, no i gram z patchem na physical/special split (przez to np Doduo jest słabszy bo Tri Attack jest
  • Odpowiedz
@Daleth2202: no i jeszcze problem taki, że nie było special/physical splita, więc generalnie nie opłacało się swojego typu jeśli nie współgrał ze statami :D ale kto o tym słyszał xd
  • Odpowiedz
  • 0
@lyennDS: myślałem że to mojej drużyny bardzo nie dotyczy ale np Dragonite ma 160 ataku i 138 spec ataku a ma ruchy Flamethrower, Waterfall, Thunder i Fly z czego tylko ostatni jest fizyczny
  • Odpowiedz