Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Aby zmarnować jeszcze więcej czasu zaczęłam oglądać HP2. Przygodę z hotelem zaczęłsm od końcówki tamtego sezonu i wtedy mi jakoś nie podszedł. Miałam jakiś taki odbiór wtf co za patologia, laski porobione, kolesie jak z więzienia ;).

Teraz jestem zadzwiona jak świetnie się to ogląda. Ostatnie dwa sezony to straszna stypa w porównaniu do HP2.
Jak na razie inaczej też odbietam ludzi niż za pierwszym podejściem. Wtedy Kaczuszka, Żulka czy Gjacz byli dla mnie niestrawni a teraz całkiem ok.
Czy da się jakoś wyszukać komenty na tagu z tamtego sezonu ? Bez wykopkowej Dawkins szydery to jie to samo :))))

PS
Sońka jest nie do zniesienia, ten jej ton jęczący w wysokich rejestrach
  • 6
  • Odpowiedz
@paniwalewska oglądałem stare sezony po czasie i za każdym razem, nazwijmy to, odbierałem je inaczej. Czasem lepiej/gorzej, a czasem po prostu inaczej, ale zawsze miałem fun, więc rozumiem doskonale. Przez aplikację chyba nie ma opcji, natomiast przez przeglądarkę, jak wejdziesz na wykop to mozesz na tagu kliknąć w archiwum i wybrać rok/miesiąc, a na wikipedii sezony są dokładnie podatowane, od kiedy do kiedy, który sezon🙂. Osobiście fajnie oglądało mi się właśnie
waldek2111 - @paniwalewska oglądałem stare sezony po czasie i za każdym razem, nazwij...

źródło: temp_file8721815026770195566

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@waldek2111:
dzięki wielkie

Swoją drogą jestem ciekawa czy Monika/ Ciotka żyje jeszcze ;) Jarała te szlugi jak stoczniowiec ;))

A i jeszcze hotel był na prawdę piękny - w środku i na zewnątrz. Ta wietnamska miejscówka to porażka. Na Zanzi była rudera ( pamiętam materace na betonowych podestach xd ) ale przynajmniej plaża robiła klimat i basen był normalny a nie jakaś sadzawka w zgniłym kolorze
  • Odpowiedz
@paniwalewska: już niewiele pamiętam z hp2, ale najbardziej zapadło mi w pamięć to ta czarownica monika która szluga od szluga odpalała. jak to wygląda z Twojej perspektywy jak to oglądasz?
nie potrafię popatrzeć na jej zdjęcie żeby nie czuć obrzydzenia jak ona musi śmierdzieć XD
  • Odpowiedz
@paniwalewska już wiem, która Monika, faktycznie jarała bez opamiętania :))
Z miejscówek to Bali rzeczywiście czołówka, dla mnie jeszcze Panama była fajna (sezony 5 i 6), jakbym miał wybierać gdzie spędzić sezon w hotelu to chyba Panama, a drugie Bali :D
  • Odpowiedz