Wpis z mikrobloga

Tupac Szalakatur strzelał to i ja będe strzelał

Nasz kolega od spisu powszechnego znany jest ze swoich manipulacji. Oto jedna z nich. Kiedy Vivijes była na banicji to WieszJo wstawiał od niej statementy. Po jakimś czasie coś mu się zmieniło i zaczał wstawiać posty że Vivijes to Kasia z urzędniczej. On nawet przekonywał innych tagowiczów że sam był w szoku jak się dowiedział ale to prawda, potwierdzone info.

Widać że to jawna manipulacja bo Vivijes ma zupełnie inne dłonie niż Kasia z Urzędniczej. Pytanie dlaczego to zrobił? Dostał kosza i chciał się mścić podobnie jak to było z KiniąFF? A może po prostu lubi siać dezinformacje?

Tego nie wiem. Wiem natomiast że WieszJo ŚWIADOMIE okłamywał wszystkich że Vivijes to Kasia. ŚWIADOMIE chciał zepsuć Jej opinie i zmanipulować tagowiczów. Oznaczył też w jednym ze swoich postów dwóch innych użytkowników którzy mieli mu pomóc to odkryć. Ja do pozostałej dwójki mam neutralne stosunki więc o nich nie wspominam ale wydaje mi się że wspomniał o nich tylko po to żeby podbudować swój post jako bardziej wiarygodny

#famemma
B.....y - Tupac Szalakatur strzelał to i ja będe strzelał

Nasz kolega od spisu powsz...

źródło: Manipulacje WIeszJo

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz