Wpis z mikrobloga

  • 0
Żenujące to jest #!$%@? takie jak twoje gdzie codziennie wrzucasz, że walisz pół litra i jajka na śniadanie xD myślałem że jesteś mądrzejszy


@XYZ91: Składnia zdania coś ci siada po alkoholu. Naprawdę myślałeś, że jestem mądrzejszy bo śmiałem cię skrytykować na jakimś wykopie, ziomek jak kruche musisz mieć ego. Akurat co do mojego picia alkoholu to właśnie dla tego ci piszę żebyś nie robił głupot i ochłonął bo wiem czym to
  • Odpowiedz
  • 0
chłopie odstaw alkohol bo już ewidentnie za dużo wypiłeś.


@WhiskeyIHaze: Nie no, przecież trzeźwy jest podobno a to zdjęcie to kiedyś po robocie wstawił we wrześniu a cały sposób w jaki on pisze to plątanie wyrazów, nawet pewna bym powiedział agresja rodem z przerw w gimnazjum, pisanie o liściach to pewnie przypadek totalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
którą dziesiątkę? pierwszą dziesiątkę to ogarnęła jeszcze będąc w liceum


@Brzydka_Prawda: Jeśli chodzi o etap gimnazjum takiego późnego bardziej oraz liceum to te wszystkie szony-urwiszony były zabawne nawet. Pamiętam któregoś dnia poszedłem po zeszyt do koleżanki bo mnie nie było w szkole a ona do mnie żebym sobie wziął te zeszyty obok leżał sztuczny penis w przegrodzie bo dziewczyna się zapomniała tam chyba z 15 lat mieliśmy XD
  • Odpowiedz