Wpis z mikrobloga

Ależ zostałem pięknie zrobiony przez zakład bukmacherski, aż jestem pod wrażeniem.
Jakiś czas temu zauważyłem super promocję, dla nowych użytkowników "Postaw 2 zł w walce Usyk vs Fury i wygraj 300 zł". Mimo że jestem dobry w statystykę i wiem że na bukmacherce się raczej nie zarabia, to skorzystałem z promocji. Zrobiłem wszystkie kroki poprawnie, obstawiłem dobrze i wygrałem 1,43 zł...
Trochę się zdziwiłem, napisałem do bukmachera i otrzymałem informację że tak, jest taka promocja ale żeby z niej skorzystać trzeba obstawiać z własnych środków. Z tym że jak się rejestrujesz, wpłacasz i jesteś nowy to łapiesz się na freebet który obstawia z jakby wirtualnych pieniędzy i wtedy co prawda przy przegranej nie tracisz swoich pieniędzy tylko te wirtualne, ale za to nie łapiesz się na inne promocję.
W ten oto sposób, firmy mogą reklamować nawet 300 zł za obstawienie 2 zł bo wykonanie poprawnie tego zakładu jest bardzo trudne do zrobienia, gdyż freebet jest przyznawany automatycznie (nie wpisywałem kodu na freebet, podobno zaakceptowałem promocję) i szczerze mówiąc nawet nie wiem co powinno się zrobić aby się załapać na tę promocję

#hazard #bukmacherka #boks
dartof - Ależ zostałem pięknie zrobiony przez zakład bukmacherski, aż jestem pod wraż...

źródło: IMG_20240522_114207

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@karaszer0:
Nie bardzo, to musi być pierwszy kupon, szczegóły tutaj
Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją, wpłacili pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się zakład z oferty przedmeczowej na zwycięzcę walki Tyson Fury - Oleksandr Usyk (wydarzenie odbędzie się w dniu 18.05.2024), stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio
  • Odpowiedz