Wpis z mikrobloga

Ale się gównoburza zrobiła o jakiś post Elona na X. Normalny człowiek to co najwyżej powietrze nosem wypuścił i ma to w dupie, ale nie wykopki xD Wykopki (pic rel) próbuja pokazać, jak ich to nie obchodzi i jakie to głupie, a tak naprawdę mają ból dupy, że znana osoba z zasięgami skręciła bekę z ich politycznego guru. A jak wiadomo, dla partyjniaka nie ma większej obrazy niż zadrwienie z jego partii xD

Oczywiście masa wyjaśnień, wytłumaczeń, że PiSowcy podchwycili i tak dalej, tylko kogo normalnego to rusza? Gdyby nie wy, nikt by temu atencji nie dał. Na wykopie jest pełni postów "łoo, patrzcie jakie to głupie, wcale mnie to nie boli, gównopost Elona i PiSowcy łykają!!!!1111", "patrzcie jak mnie to nie obchodzi, wcale nie jestem zły, łuuu!!!111, a z postów wylewa się masa frustracji.

Wykopowe partyjniactwo z PO niczym się nie różni od takich fanatycznych PiSowców, no absolutnie niczym, striggerować ich można byle gównem i przeżywają wszystko jak mrówka okres xD Bo jak ktoś śmiał coś napisać o ich idolach???!!!!!

#bekazwykopkow #polityka #heheszki #bekazdpodludzi #twitter #elonmusk #takaprawda #bekazlewactwa
Kopyto96 - Ale się gównoburza zrobiła o jakiś post Elona na X. Normalny człowiek to c...

źródło: cryingmask

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@tomasz-kalucki: Ja na ogół nienawidzę partii politycznych, tego całego systemu, jak kogoś popieram, to ludzi/środowisko ze względu na poglądy, a nie partię.

Zaorałbym to w ciul wszystko.
  • Odpowiedz
Ale się gównoburza zrobiła o jakiś post Elona na X. Normalny człowiek to co najwyżej powietrze nosem wypuścił i ma to w dupie, ale nie wykopki xD


@Kopyto96: Ale to ty dzwonisz
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk: No właśnie cały sens posta jest o tym, że to wy dzwonicie, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem cię przerasta, lub wkliles losową odpowiedź z generatora, bocie
  • Odpowiedz
No właśnie cały sens posta jest o tym, że to wy dzwonicie,


@Kopyto96: nie mireczku. Jesteś cześcią dokładnie tego, co sam hejtujesz, tylko jeszcze do tego dochodzi ci to poczucie wyższości. Zawsze są tacy, co się chwycą jakiegoś chwilowego tematu, jak i tacy, którzy próbują budować swoje poczucie wartości, że są ponad tym.

Ale czym jest ten twój wpis, jak nie kolejną cegiełką do tej gównoburzy, którą tak krytykujesz? Poza tym
  • Odpowiedz