Wpis z mikrobloga

Siemka mam focusa no i troche rdza mi go bierze i sa pęcherze najbardziej na nadkolu tylniem i tam bedzie roboty, dodatkowo troche prog i drzwi no i troche nadkole drugie tylnie, i ogolnie typem mi powiedział za to 3500, auto 2008 rok wiec nim jeszcze posmigam z 5/6 lat czy nawet wiecej bo ogolnie pasuje mi i wgl sie nie psuje, tylko zastanawiam sie czy to czasem nie za duzo jak na takie cos, ogolnie duzo do poprawy jest nad jednym nadkolu tylnim, praktycznie całe to nadkole w malej rdzy, no i z 3/4 pęcherze są, w drzwiach 1cm na 1cm rdza na rogu wyszła i to tez do poprawy no i w drugim nadkolu male ogniska rdzy ale juz zaczyna je widziec, gosciu mowi ze zalezy ile na to szpachli wyjdzie bo pytalem czy w 3 sie wyrobie to mowi ze woli 3,5 powiedziec. i teraz pytanie lepiej to zrobic czy olać, majac w glowie to ze radzej tym autem bedzie sie pare lat jezdzilo ? nie jestem za bardzo ogarnietym w tym temacie dlatego pytam was miraski

#motoryzacja #auto #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@trzaichlac69: No mowil ze za element 700zł bierze a tutaj ma te nadkole i drzwi, tylko te nadkole to z progiem sie łaczy to nie wiem jak to bedzie liczył. bardziej pytanie czy robic czy olac
@Tja88 bardziej pytanie czy oplaca sie czy olac to
@tico_bot No wiesz, ja tez nie potrzebuje nie wiadomo jak bo to nie limuzyna z tego roku tylko wiem ze te nadkole jedno to bym tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88: Oczywiscie ze nie, ale nie wydaje ponad stan na rzeczy oraz nie przepłacam, bo koszulka za 40zł sprawdza sie tak samo jak za 400 :) a ostatnio buty za 400 #!$%@? mi sie po ol roku a buty ktore zamowilem z ali ekspres za 30 zl mam rok czasu i smigaja az milo i wygladaja git, wiec nie chce przepalac nie potrzebnie kasy, stac mnie na to, tylko pytanie czy
  • Odpowiedz
bo koszulka za 40zł sprawdza sie tak samo jak za 400 :)


@Gelsonik: Nie. Dawniej dało się kupić dobrą bawełnę w rozsądnych pieniądzach. Dziś nawet przepłacając nie masz gwarancji, że ją dostaniesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tja88: no moze przesadzilem z koszulka za 40zł ale wiesz jaki przekaz, mam koszulki za 60/80 w których chodze, i dobrze sie prezentuje i wytrzymuja juz rok np.
  • Odpowiedz
@Gelsonik: ja bym nie inwestował. Z rudą jest jak z rakiem. Zrobisz po zimie wyjdzie z drugiej strony. Po następnej gdzieś indziej. Szkoda pieniędzy. Sprzedałbym jak stoi dołożył te 3k coś innego kupił.
  • Odpowiedz
@Gelsonik: zrobisz a za rok i tak gdzieś wyjdzie. Ciekawe jak podłoga z tyłu, bo tutaj jest najbardziej newralgiczne miejsce. Ogólnie drzwi to bym kupił na szrocie i podmienił, na pewno będzie taniej niż naprawa elementu
  • Odpowiedz