Wpis z mikrobloga

Fundusze to tam ładnie muszą przebierać nóżkami na ten ETF na #!$%@? proofofstejkowy ether. Janusze będą kupować wykresik na monitorze a fundusz będzie kasował za friko Ethery pochodzące ze stejkowania XD trzeba być niezłym retardem żeby dopuścić ETFa na to #!$%@?, bo tych co to będą kupować to nawet nie ma co komentować XD
#kryptowaluty #ethereum
  • 11
  • Odpowiedz
@emjot86: No a nie? Janusz płaci funduszowi żeby fundusz kupił ethera a Januszowi sprzedał indeks. To jak rozumiem właścicielem czystego ethera jest fundusz, który będzie czerpał korzysci ze stakowania tegoż ethera, przeciez to jest idiotyczne na kazdym poziomie. Gdzie się mylę?
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: fundusz nie moze sobie robic co chce z assetem, wbtc tez fundusze moga wrzucic na % w defi i tego nie robia.

Poza tym w planach sa fundusze zestakowanego eth, tak zeby profit byl dla klientow.
  • Odpowiedz
Poza tym w planach sa fundusze zestakowanego eth, tak zeby profit byl dla klientow.


@emjot86: akurat o ile dobrze zrozumialem to fundusze teraz zmieniaja wnioski do sec i usuwaja z nich staking.
  • Odpowiedz
@banciur: juz tam nawet #!$%@? czy fundusz będzie to stakowal czy nie, ja im nie żałuję. Po prostu beka że token który Janusz powinien kupić po cenie rynkowej i do tego stakowac, będzie kupowal przez pośrednika który pobierze opłatę i dodatkowo Janusz straci możliwość stackowania. Nie wiem jak ktoś może dostrzegać tu jakiekolwiek zalety poza mityczną ADOPCJĄ z którą tak czy siak ETF ma #!$%@? wspólnego.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: W teorii to maja kupowac nie janusze tylko duze fundusze. Tylko ze w przypadku BTC podobno jakos niespecjalnie sie kwapia.

A sam staking bez przesady przy wahaniach kursu w krypto te 3% rocznie (a teraz juz nawet minimalnie mniej) to sa przeciez grosze. Owszem sam poblokowalem tak ETH ale nie mam zludzen ze to cokolwiek specjalnie zmieni.

Nie wiem jak ktoś może dostrzegać tu jakiekolwiek zalety poza mityczną ADOPCJĄ z
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123 łatwiej kliknąć w aplikacji fidelity gdzie już masz swoje 401k aniżeli instalować chińskie binance, wpłacać jakimś dziwnym sposobem na p2p przerabiać na usdt stable coin i wtedy kupić. A tak klikasz i masz i boomer jest zadowolony.
  • Odpowiedz