Wpis z mikrobloga

Cześć, ogólnie redukcja przebiegała u mnie bardzo dobrze przez długi czas, ale teraz doszedłem do dziwnego momentu - Ważę się codziennie i waga utrzymuje się na podobnym poziomie od lekko ponad tygodnia z wahaniami rzędu 0.2 kg. Ćwiczę 4 razy w tygodniu, białko trzymam minimum 2g/kg masy ciała. Wizualnie sylwetka znacząco się poprawia i teraz zastanawiam się, czy to jest ta mityczna rekompozycja ? A może kwestia stojącej wagi wynika też z tego, że piję ponad 3 a nawet bliżej 4 litrów wody co w połączeniu z kreatyną powoduje większe gromadzenie w organizmie i stąd taka anomalia ?
Dieta 1750kcal ( według wielu kalkulatorów + porady dietetyka to idealny cut w moim przypadku )
#mirkokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@Season6: normalna sprawa na redukcji, waga potrafi się zatrzymać nawet na 2-3 tygodnie i później leci wyraźnie w dół. O pomiary %bf się nie martw, bo to ani na żadnej wadze ani nawet profesjonalnych urządzeniach pomiarowych nie jest precyzyjne. Najważniejsze to ogólny wygląd w lustrze plus mierzenie obwodów, ewentualnie pomocniczo fałdomierz.
  • Odpowiedz
@Season6: Witamy w świecie wag elektronicznych, które trzymają w pamięci ostatnie x pomiarów i dopóki rzeczywiście nie ma wyraźnej różnicy to walą tym samym wynikiem.

Niektórym to pasuje - ja osobiście wolę codzienne wahania, bo w przeciągu tygodnia mimo wszystko widzę trend w górę lub w dół i mogę korygować dietę/ilość aktywności.
  • Odpowiedz