Wpis z mikrobloga

#rock #postrock #drone
#cultowe (1310/1000)

Earth - Lens of Unrectified Night z płyty pt. Hex; or Printing in the Infernal Method (2005)

Kolejny soundtrack do Red Dead Redemption 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kolejna kultowa w niektórych kręgach kapela. Zaczynali w waszyngtońskiej Olimpii, dosłownie i w przenośni u boku Kurta Cobaina w wytwórni Sub Pop z dość męczącym drone-metalem, w którym dla mnie osobiście najbardziej męczący jest brak jakiegokolwiek zaczepienia muzyki w rytmie.
W środku dyskografii, pan Dylan Carlson zaczął grać taki właśnie post-rock jak poniżej, inspirowany Ennio Morricone i tego typu,
ogólnie rzecz mówiąc "americaną". Zdecydowanie bardziej lubię jako muzykę tła, niż choćby wiercący dziurę w głowie walec pt. Earth 2: Special Low Frequency Version.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #postrock #drone
#cultowe (1310/1000)

Earth - Lens of Unrectified...
  • Odpowiedz