Wpis z mikrobloga

#famemma Po tym jak zagoniłem do moderacji naszego naczelnego trolla tagowego od spisu powszechnego dalej poświęcam się dla tagu i zgłaszam kolejne jego wpisy obrażające innych (każdy gdzie w tabeli ktoś jest oznaczony jako pała życiowa albo Stulejarz) i kolejne jego wpisy lecą a moderacja coraz bardziej zaczyna się nim interesować. Pomóżcie mi zwrócić więcej oczu na jego osobe i też pozgłaszajcie jego wpisy w których obraża, poniża i wyśmiewa innych. Niech dostanie nauczke i pamięta że wszyscy tworzymy ten tag i razem wykopki silne!

https://wykop.pl/wpis/76369103/dzien-dobry-jako-ze-mam-dobry-kontakt-z-moderacja-

Tutaj wpis z opisem sytuacji
B.....y - #famemma Po tym jak zagoniłem do moderacji naszego naczelnego trolla tagowe...

źródło: WieszJo123

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
#famemma Po tym jak zagoniłem do moderacji naszego naczelnego trolla tagowego od spisu powszechnego dalej poświęcam się dla tagu i zgłaszam kolejne jego wpisy obrażające innych (każdy gdzie w tabeli ktoś jest oznaczony jako pała życiowa albo Stulejarz) i kolejne jego wpisy lecą a moderacja coraz bardziej zaczyna się nim interesować. Pomóżcie mi zwrócić więcej oczu na jego osobe i też pozgłaszajcie jego wpisy w których obraża, poniża i wyśmiewa
  • Odpowiedz
@Blogoslawiony: Gdyby tylko Marcinku była na wykopie taka funckonalność jak czarnolistowanie to bym wam zalecił skorzystać :) aczkolwiek czego mozna sie spodziewać po gościu co postował na tagu #przegryw ale w celu uniknięcia kompromitacji usuwa i zakłada nowe konta. To dopiero trzeba mieć zryty łeb
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: No jest taka funkcjonalność. Tylko jak on dopisuje na liste przykładowo mnie jako ''pała życiowa'' a potem codziennie tą liste postuje to nawet jakbym miał go na czarnej to dalej by mnie obrażał bo codziennie by wrzucał mnie z dopiskiem ''pała życiowa''. Akurat mnie nie zdążył dać na liste więc luz ale to przykład. Poza tym wielokrotnie gnoił innych użytkowników i sypał na nich fejkami. Widzisz że wiele osób
  • Odpowiedz