Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Jako że mam dobry kontakt z moderacją i nie raz nie dwa jedliśmy makowca (wiadomo to nie wstyd) postanowiłem i dzisiaj zagonić naszego tagowego trolla od spisu ludności. Wpisy które zgłosiłem spadły z rowerka. Dodatkowo dostał on ostrzeżenie. Poniżej zamieszczam mój mail do moderacji oraz ich odpowiedź.

Zapraszam każdego niezadowolonego z aktywności tego trolla oraz spamem jego listy gitów i nie gitów na tag #spiswykopkow gdzie znajdziecie wszystkie jego trollerskie i obraźliwe wpisy o normalnych użytkownikach tagu oraz do zgłaszania jego obraźliwych wpisów na wasz temat. Myśle że jak moderacja otrzyma mase zgłoszeń na tego trolla to szybko otrzyma banicje. Pamiętajcie żeby opisywać też dokładnie jak bardzo obraźliwe są takie określenia jak ''pała życiowa'' oraz ''stulejarz''. Zachęcam każdego do wspólnego dbania o porządek na tagu na którym spędzamy czas. Pozdrawiam. LOG

PS: Śmieszna sprawa że chłop tak się wkręcił w tą liste że zapomniał że od tygodnia obraża sporą ilość tagowiczów. Spędził nad nią wiele godzin i teraz wszystkie wrzutki spadną z rowerka xD

#famemma
B.....y - Dzień dobry. Jako że mam dobry kontakt z moderacją i nie raz nie dwa jedliś...

źródło: WYGRANA!!!

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach