Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #budowadomu #budownictwo #projektydomow

Witajcie Miraski. Jestem na etapie kompletowania dokumentacji pod budowę domu. Od razu przejde do sedna. Za samą adaptacje gotowego projektu kierownik powiedział mi cenę ok 14 tys. (Bez większych zmian) Geologia i geodezja po mojej stronie. Wszystkie warunki przyłączeniowe mam załatwione już dawno samemu. Czy takie są teraz ceny czy to jednak przesada? Zjazd do drogi gminnej już jest. Zachodniopomorskie. Jak to było u was? Dodam że to cena do pozwolenia na budowę bez prowadzenia jej.
  • 11
  • Odpowiedz
@internety: Moim zdaniem gość ma cię za jelenia. Bez problemu znajdziesz jakiegokolwiek architekta z okolicy, który zrobi to taniej. Adaptacja to nie jest jakiś rocket science. Szukaj taniej. Poza tym na tym etapie nie gada się z kierownikiem tylko architektem. Kierownika znajdziesz sobie później. Nie uważam by to był jakiś plus, że kierownik jest architektem. Może już liczy ile sobie za ciebie jeszcze ekstra skasuje skoro dasz się zrobić na
  • Odpowiedz
  • 0
@ProgramistaNaBudowie: za kierownictwo zażyczył sobie 10k. Ogólnie to ja nie muszę go brać. Załatwia mi warunki zabudowy na siedlisko. I tu cenę ustaliliśmy spoko. Ale jak wycenił mi dalsze etapy to uznałem sam że to za dużo co mu powiedziałem ale on stwierdził że takie są ceny. Dlatego pytam czy takie są. Jutro podzwonie po lokalnych ale chciałem się dowiedzieć circa ile mogą zaśpiewać.
  • Odpowiedz
widualny pod Warszawą płacę teraz 15k, załat


@internety: ja płaciłem 18 k i interesowało mnie tylko uroczyste odebranie papierów
kierownik u mnie 6 k bierze i w sumie dośc czesto jest
  • Odpowiedz