Wpis z mikrobloga

A w komentarzach polaczki już nie mogą wytrzymać. Jak kto? ktoś mógł skrytykować wielką polskę? błogosławioną przez matke boskOM AMenT?
Nie może być, że ktoś wygłasza swoją opinie na dany temat, na podstawie własnych doświadczeń. Polacy to przecież naród wybrany, nad narodami, 0 rasizmu, homofobii itd. #polityka
KarolSpl - A w komentarzach polaczki już nie mogą wytrzymać. Jak kto? ktoś mógł skryt...

źródło: image_2024-05-21_160245638

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@danzakuduro123: tak samo twierdze. u mnie w kołchoz są podobne ewenementy tylko w stronę ukraińców. Ostatni matka polka, do kościoła co tydzień, dzieci do komunii, tylko dlatego, że jakiś ukrainiec się wykłócał, to od razu na front go wysyłać chciała, na śmierć xD
Generalnie polacy zawsze jak ukrainiec zrobi byle co, to na front od razu wysyłają i #!$%@? xD WIELKA POLSKA KATOLICKA
  • Odpowiedz
  • 0
@Kopyto96: ja po prostu jestem na tyle inteligentą jednostką, że dociera do mnie, że każdy może mieć zdanie o kimś pozytywne i negatywne. I nie będę się irytował, bo ktoś mnie nazwie rasistą itp. sam twierdze, że czarni maja skłonności do popełniania przestepst. po znanej statystyce. ale mam na tyle IQ, że wiem, że inni mogę mieć podobną opinie o polakach. Polaczki są tak głupie, że będą np. atakować żydów i
  • Odpowiedz