Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski Sparowało mnie z Ukrainką, umówiliśmy sie na spotkanie. A ta "Co sądzisz o teatrze? Ja uwielbiam chodź ze mna jutro o 20". XDDDD JA I TEATR. I chyba tyle ze spotkania będzie. A szkoda bo ładna łania z niej.
  • 28
  • Odpowiedz
  • 86
@Eugeniusz_Zua: 100 zł za bilet, na dodatek tylko online bilety, a zbiórka ma pomóc Ukrainie, pachnie mi to soczystym scamem że kupię bilet a ona mnie zghostuje xD
  • Odpowiedz
  • 3
@pwone: żerowanie na desperacji facetów, albo mały % szans że to realna laska, ale po prostu typowa Gold diggerka, co myśli że facet na 1 spotkanie #!$%@? na luzie z pół kafla na niemal obcą dziewczynę
  • Odpowiedz
@Felixu: @pwone Niby jak sprytne, Ukrainka namawia kogoś na zbiórkę na Ukrainę? Nawet jeżeli zbiórka i teatr są legitne to od razu widać, że ona ma Ciebie w dupie tylko zbiera na naboje dla Saszki pod Donieckiem.
  • Odpowiedz
  • 4
@CowiekDebil: potem coś jeszcze o kolacji pisała więc kolejna stówa czy dwie i cyk 300-500 zł na 1 spotkanie #!$%@? na niemal obcą laske xD nie mając nawet gwarancji czy choćby ci oblodzi czy się przelize z tobą, lepiej na dziwki już chyba wydać
  • Odpowiedz
@Felixu: Jeżeli z Tindera zapraszają Cię na WhatsAppa to od razu zakładaj scam. Podobne jest z Azjatkami. Mam nawet screeny od jednej Ukrainki która tez zapraszała mnie na teatr i chciała kupić miejsca obok siebie.
  • Odpowiedz