Wpis z mikrobloga

@ty3i na Cyprze jest dużo rusków i brytoli. Pytanie czy jedziesz specjalnie żeby ich uniknąć czy jedziesz odpocząć i mieć to w dupie. Ruski są wszędzie. A jak cypr to bardziej ayia nape bym polecał, kurort, wszędzie bliżej, jest co robić. Z Paphos masz w sumie mniej ciekawych punktów dookoła i więcej Polaków. Pojedziesz na skalę Afrodyty i tyle. Chyba że bierzesz fure, wtedy cała wyspa w zasięgu.
Jak miałbym tam lecieć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pamietamfanzonuna ooo dzięki za takie informacje, akurat oferta z Cyprem to przykladowy zrzut ekranu, nie wybrałam jeszcze konretnie tego kierunku, ale jak coś to będę sie odzywać
  • Odpowiedz
@ty3i lipiec na Cyprze raczej upalny, dość mocno upalny. Gorszy jest tylko sierpień. Ale w sumie jak lipiec to pogodę masz pewną w większej części Europy. Za to wyspa zrewanżuje się obrazkami jak z broszury, wodą ok 25*, pięknymi piaszczystymi i szerokimi plazami. Ja w tym roku wybrałem krete, chce trochę odpocząć i się zresetować, leciał bym na Cypr ale 5 raz mi się średnio chce ((oo))
  • Odpowiedz
@ty3i do końca października masz luźno 30pare stopni, zdarzało się 28/27 ale przez wilgotność i kąt padania słońca jest wystarczająco ciepło żeby czuć się jak na 'egzotyce'. Ja serdecznie polecam wyspę. Nie tylko jest co zwiedzać, oglądać ale praktycznie do końca listopada jest sezon na opalanie i pływanie w morzu. Zwykle ok 24/5 stopni temp wody. Ludzie przemili, kuchnia bardzo smaczna i pomimo że prosta to jakościowa. Kurort czyli ayia napa działa
  • Odpowiedz