Wpis z mikrobloga

@kicioch: to nie jest takie "i już". Pies nie może jeść ile chce bo.psy ciągle odczuwają głód i będą żarły bez opamiętania. Trzeba wydzielać odmierzone pircje. I nic poza tym. To jest zwierzak, który instynktownie jadłby do pirzygu, bo tak go natura stworzyła, a ty jako właściciel.musisz nad nim.panować.inaczej pies będzie chorował, będzie gruby i nieszczęśliwy
  • Odpowiedz
  • 7
Informacyjnie napiszę tylko zanim naślecie na mnie TOZ, że Misiek ma odpowiednią wagę (10,5kg) i jest ona stała już od bardzo dawna, jego porcje jedzenia są dostosowane do jego ruchu w danym okresie roku - Misiek ma ponad 15 lat, zwyrodnienia stawów, IBD, niedomykalność zastawek i zaczyna mu się pojawiać niewydolność nerek w związku z tym bierze sporą ilość leków (w tym sterydy), ale jest pod stałą kontrolą weterynarza (kontrole ma co
kicioch - Informacyjnie napiszę tylko zanim naślecie na mnie TOZ, że Misiek ma odpowi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@kicioch: no dbasz o tego psa nie ma co powiedzieć, misiek chyba jest jednym z najbardziej przebadanych psów na wykopie i mówię to z szacunkiem, sam nie wiem czy byłbym wstanie być takim właścicielem, sporo czasu ogólnie to wszystko poświęca? Leki itp?

Z ciekawości ile je tej karmy miesięcznie?
  • Odpowiedz