Wpis z mikrobloga

Tak po prawdzie to za dużo nie potrzeba robić, żeby poczuć się mądrzejszy od tych wszystkich "pisowskich pseudo katoli" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dropson71: i dlatego trzeba się tym afiszować na każdym kroku? Większe osiągnięcie ma już nastolatek co wbił wysoką rangę w gierce.
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Wiesz jakieś argumenty przeciwko by się znalazły. Ale uwierz mi normalni ludzie nie zamierzają z tego powodu rozdzierać szat, tak jak to robią choćby tu "normalni" antyteiści. Ciekawe co by było, gdyby tak w ramach neutralności z urzędów miały zniknąć symbole związane z LGBT lub flagi ukraińskie?
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza tez bym niechcial symboli lgbt i flagi ukriany obok naszego godla, bo co innego jak ktos na swoim biurku (urzędy itp.) postawi flage (przedmiot i inne) ukriany, na znak solidarnsoci i poparcia, a co innego jak pisal wyżej wisiała flaga, symbol Ukriany czy lgbt
  • Odpowiedz
@Berkel_88: Mnie to ogólnie nie przeszkadza. Ani jak wisi krzyż, ani jak wisi flaga LGBT. Uważam, że przestrzeń publiczna w jakiś sposób jest dla wszystkich. Ale to co mi przeszkadza, to brak konsekwentności i złośliwość ludzi. Jak ktoś ma "bekę z katoli" bo zdejmuje się krzyże, ale jednocześnie bardzo by się zesrał zdjęciem albo zakazaniem flag LGBT to albo jest przygłupem albo zwyczajnie bawi go bycie złośliwym. W tym widzę jedyny
  • Odpowiedz