Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sorry, że z anonima, ale kurczę wstydzę się, że obserwuję ten tag od czasów Polonii 1. xD

Ja z taką małą propozycją, wiem, że na 90% nie wypali, bo z tym tagiem jest podobnie jak z disco polo - nikt nie słucha (nie ogląda), a każdy zna wszystkie piosenki od A do Z.

TLDR: Zróbmy sobie przerwę na min. 30 dni od całego Kambo uniwersum.

Od dłuższego czasu myślałem aby wyjść z taką propozycją i wczorajszy live tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.

Jak wiadomo w głowach kambożuli wykop to najgorsze miejsce na ziemi (czego dowodem była wczorajsza odklejka prezesa - nei pierwsza zresztą), większość "nie ma tu konta", nie wie co to, nie czyta itp. ale prawda jest taka, że jedynie prezes "organicznie" wypromował swój kanał, pozostałych ananasów wypromowaliśmy MY. Jednak od czasów przeprowadzki prezesa do Kambo on tych "swoich" widzów w większości też stracił i jego widownia to w dużym procencie widownia pozostałych (w dużej części wykop). On to wie, dlatego te wszystkie live z kilkuzłotowym progiem donejtów itp.

Zobaczmy co się stanie po 30 dniach (lub więcej?). Wyświetlenia wzrosną? Zarobki wzrosną? Czy Radki i inne Haussmany dalej będą tak ochoczo wpłacali na live? Czy muminy i inne Mańki w ogóle jeszcze będą w Kambo za miesiąc?

Wiem, że dla dużej grupy osób taki detoks to rzecz niewyobrażalna, bo siedzą tu w świątek, piątek i niedzielę, ale może jednak? Wiosna - lato, szkoda siedzieć w domu i nabijać portfele tym nierobom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo tu też "nowych" osób, które często bronią prezesa mówiąc, że dużo rzeczy to "wyreżyserowane" itp., a wg mnie często tak nie jest - to ich prawdziwa twarz - jednak na drugi dzień przychodzi refleksja i trzeba to jakoś "wyprostować" m.in. na tagu. Więc aktywność na 100% jakoś drastycznie nie spadnie - prezes już o to zadba.

No nic, ja robię sobie przerwę od #raportzpanstwasrodka min. na miesiąc, a może na zawsze...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jest kilku korespondentów co oglądają i wybierają najlepsze fragmenty a reszta dzięki temu ma co komentować i siedzi na tagu. Większość tego nawet regularnie nie ogląda, bo to takie zakłamane g*wno.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dokladnie, jedynie bojkot tego gowna moze cos zdzialac.

Walen dobrze wie ze takie akcje tylko mu pomagaja mimo ze blazni sie niesamowice to popularnosc tagu i pozniej jego filmow zdecydowanie wzrasta po tych alkolajwach.

No ale tutaj wszyscy madrzejsi od bohaterow i nie ogladaja, tak jak oni nie znaja wykopu XD

Normalnie alkoholik wymyslil perpetuum mobile. Az przypominaja sie slowa pinokia u sowy.

  • Odpowiedz