Wpis z mikrobloga

@Davidozz: @mstasiek @czemuztak @niecodziennyszczon @mam_kosmate_mysli @raul7788

One się po prostu zestresowały. Występowanie w takim programie wiedząc, że obejrzy to potem miliony Polaków jest stresujące i człowiek sam nie wie co mowi.

To tak samo jak lama. Żaden normalny człowiek na pytanie "więcej niż jedno zwierze" nie odpowie lama, ale w ogromnym stresie jest to możliwe. To nie znaczy, że przed komputerem by tak odpowiedziały ani
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238 nie wiem jak można się stresować aż do tego stopnia żeby gadać takie bzdury, no ale niech będzie. Dlatego najlepszym teleturniejem jest 1z10. Byłem na nagraniu, facet obok palnął jakąś bzdurę, poprosił o powtórzenie pytania żeby mógł powiedzieć „nie wiem” i w ten sposób uniknął kompromitacji. Tutaj by to nie przeszlo
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: ale nie cała drużyna. Fakt jest taki, że 70% ludzi na tej planecie interesuje się tylko żarciem i ruchaniem, potem widać ten żałosny poziom wiedzy o świecie.
  • Odpowiedz
@raul7788: Eureka! On te suchary na początku opowiada po to, żeby ustawić sobie wewnętrzny poziom cringu na max. W ten sposób jest w stanie nie śmiać się uczestnikom w twarz słuchając ich odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@uciuuu: Nie no bez przesady. Pierwsza źle usłyszała albo źle zrozumiała pytanie, po prostu ze stresu zapomniała, że to miało być państwo a kolejne powtórzyły odruchowo po niej. To są ogromne emocje. Poza tym nie ma obowiązku mieć rozległych zainteresowań, nie jest to niezbędne do szczęśliwego życia ani nie czyni nikogo bardziej wartościowym.

@kubson93 bo najlepiej gdy ktoś się skompromituje, wtedy skacze oglądalność. Ja osobiście nie lubię 1 z
  • Odpowiedz
facet obok palnął jakąś bzdurę, poprosił o powtórzenie pytania żeby mógł powiedzieć „nie wiem”


@kubson93: klasa. Od razu widać że to cywilizowany teleturniej dla dżentelmenów
  • Odpowiedz