Wpis z mikrobloga

@chigcht: Każdy kraj który respektuje Trybunał w Hadze, będzie zobowiązany do aresztowania tego zbrodniarza, jeśli tylko pojawi się on w ich kraju. W praktyce umiera ta oficjalna dyplomacja.
Jeśli Netanjahu gdzieś poleci to go aresztują. Nikt z "zachodu" też nie odwiedzi go, bo nie będzie ryzykował nagłówków o spotkaniu ze zbrodniarzem wojennym.
Niewiele to zmienia, ale zawsze coś.
Z tego samego powodu Putin nie pojechał do RPA
  • Odpowiedz
@chigcht: Na ten moment ma Bana w krajach w których utrzymuje dobre stosunki. Pojawi się tam to będą musieli go zatrzymać. Nie mówiąc o tym, że teraz może się skończyć wsparcie militarne dla izraela, bo USA jeszcze wyjdzie na państwo wspierające terroryzm a w dodatku zniszczy strukturę jednostek ONZ.
  • Odpowiedz
@ambasador_przegrywu: @dawidczeta wy serio wierzycie że go by zatrzymali? XD Wyobrażacie sobie fajnopolaków łapiących w siatkę żydowskiego przywódcę, gdzie za świecznik Brauna byliby gotowi zjeść dla pokuty zbiornik na szambo z najbliższej sygnagogi?

USA jeszcze wyjdzie na państwo wspierające terroryzm a w dodatku zniszczy strukturę jednostek ONZ.


Wsparcie będzie szło, lobby żydowskie z Manhatanu jest wciąż bardzo silne co widać po tym jak Biden przy nich skacze pomimo ogromnego kryzysu z
  • Odpowiedz