Wpis z mikrobloga

@Retiarius_oma: Ty nic nie rozumiesz. Ja nawet bym chcial pracowac, ale gdzie sie nie pojawie, to wyczuwaja beciaka, zaczynaja sie nade mna znecac psychicznie i moja efektywnosc spada do tego poziomu, ze sam chce sie zwolnic.
  • Odpowiedz
@Retiarius_oma: Dla mnie juz tylko magik. Raz sie przemeczylem. 2-3 lata ponizania i w koncu ogarnalem prace, ale pozniej poszedlem do innej i znowu to samo. Jakies PTSD mi sie odpalilo, totalna odcinka emocji. Powiedzialem, ze rezygnuje i pojechalem do domu. Nigdy nie bylem taki zmeczony. Nie chce przez cos takiego znowu przechodzic. Musialbym trafic do zakladu pracy chronionej, gdzie by sie ze mna delikatnie obchodzili, ale nie ma takich
  • Odpowiedz
@akaisterne: ale w ogóle jesteś pewny, że się nad Tobą znęcali? Wiem jak to brzmi, ale teraz przyszło mi do głowy, że może traktują Cię tak jak innych i to były zwykłe głupie żarty. Mogli nie wiedzieć, że jest Ci przykro. To, że ktoś czasem powie, że skończył w twojej matce znaczy tylko tyle, że jest urodzonym robolem, nie, że traktuje Cię gorzej niż innych.

Często czytam tu, że ktoś
  • Odpowiedz