Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Malo ogladam i rzadko komentuje naszego otylego Adonisa z plastikowymy zebami i w starych majtasach z lajkry zayebanymi pewnie w jakies czechoslowackiej dziewczecej sekcji gimnastycznej w PRLu ale czuje sie lekko pominiety we wczorajszym gniocie.
Wiec dla przypomnienia retrospekcja sprzed roku lub dwoch kiedy nasz Predator grozil nam wszystkim tutaj pod pretekstem ze Srey Leak chciala popelnic samobojstwo kiedy poczytala na Wykopie o tym ze ludzie nazywaja ja " pania do towarzystwa " z restauracji ( w ktorej nie serwuje sie jedzenia ) Win ( ktora wynajmuje kelnerki za 200 $ miesiecznie)
Ale zaczyly padac pytania do Predatora jak Srey Leak mogla czytac po polsku tagi na Wykopie skoro jest analfabetka wiec nawet w swoim jezyku nie potrafi czytac a z angielskiego zna tylko slynne " kom hija" .
I jezeli cos o tym wie to tylko od Machaja ktory jest podlym scierwem jezeli jej to czytal .
Wiec Predator zaczal klamac ze to nie od niego sie o tym dowiedziala tylko od innych polakow ktorzy przychodzili do nory zjesc bigos z popiolem z komina pobliskiego krematorium.
No ale znowu pytania techniczne jak Ci polacy to przekazali tej Srey Leak jak oni ani po khmersku , ledwo po angielsku a ona ani po polsku ani po angielsku. Wiec Predator wymyslil ze kontakowala sie z innymi Khmerami ktorzy jej tlumaczyli z polskiego na angielski od Polakow w Kambo co pisza o niej na Wykopie po polsku. No to bylo tak poyebane ze sam osliniony Predator zaczal sie gubic w tlumaczeniach a no koniec zaczal grozic jednemu userowi pozwem w sadzie w PL przy okazji insynuujac ze wie gdzie jego dziecko chodzi do szkoly wiec ten uzytkownik zlozyl formalne zawiadomienie o grozbach Machaja.
Na co osliniony Predator zaczal sie wycofywac z tych grozb i ostatecznie usunal lajta i do wczoraj zamknal ryj.
Nie wiem jaki cel mialy wczorajsze grozby ale jezeli mialbym obstawiac to mialo na celu zdyskredytowanie i upokorzenie Spoconego. Spocony nie daje sie sterowac Predatorowi, w dooopie ma jego lajty, spolki, biznesy . Nie interesuja go machloje Machlaja , sam kosi hajsiwko i przez to zabiera czesc donejtowego torta Predatorowi. Wg mnie Predator nie moze pogodzic sie z mysla ze to on wprowadzil go do jutubowo donejtowego swiata a teraz na nim tylko traci. I w przyszlej perspektywie bedzie tracil wiecej bo Spocony juz wspomina o przeprowadzce i nowym domu, nowej restauracji i kilku innych pomyslach na ktorych straci glownie Predator bo ludzie juz chetniej i wiecej wplacaja Spoconemu.
  • 24
  • Odpowiedz
  • 14
@Nightshift_: tez odniosłem takie wrażenie, że cale to oburzenie i wzięcie w rzekomą obronę Spoconego miało drugie bardziej prozaiczne tło - nakierowanie uwagi gawiedzi na rzekome lub nie preferencje spocucha, #!$%@? go w tej gownoburzy, a nóż go to trochę podtopi...
  • Odpowiedz
@Nightshift_: dzisiaj Spocony oglądał jakieś lokale na wynajem, pewnie pod knajpę.
Póki mu wpłacają niech korzysta ile się da mimo mojej niechęci do niego, może dzięki temu uda mu się coś stworzyć co pozwoli nawet na minimalne utrzymanie się z tego w razie jakby z jutuby nie wyszło.
Ale też trzeba wiedzieć że wiecznie nie będzie miał tylu wpłacających więc niech korzysta póki może.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: wymyślił sobie aferę w tym swoim małym rozumku bo myślał że wykopki będą wpłacały kasę żeby mu dosrac w donejtach. Nie gadał nic nowego, przyczepił się do tego Przemka który od dawna nic w tej sprawie nie pisze. Teraz znowu na pół roku zapomni o wszystkim.
I ten pet myśli że zdobędzie kiedyś 100k subskrypcji…
  • Odpowiedz
@dizel81: Ja tam spoconemu kibicuje zeby mu sie wszystko udawalo i niech kosi hajs na grazynkach choc ja nic nie wpacam ale powod jestcwlasciwie prozaiczny, daje mi sarysfakcje swiadomosc jak tego kiepa klapka chooyy strzela widzac sukces kogos innego😅
  • Odpowiedz
  • 18
@majFriend: Przemek to ryje psyche Predatorowi jak brak jak hajsiwka Muminowi. Przemek zlozyl zawiadomienie do prokuratury o grozbach Predatora pod adresem jego rodziny i mysle ze przez to Predator nie leci do PL. Oczywiscie moze mu nic nie zrobia ale sam fakt spotkania ze Straza Graniczna i zgloszenie sie w prokuraturze dziala juz chyba depresyjnie na tego degenerata. Zwlaszcza ze to on nie nie Przemek mial wyrok za mowe nienawisci.
  • Odpowiedz
, może dzięki temu uda mu się coś stworzyć co pozwoli nawet na minimalne utrzymanie się z tego w razie jakby z jutuby nie wyszło.

Ale też trzeba wiedzieć że wiecznie nie będzie miał tylu wpłacających więc niech korzysta póki może.


@dizel81: taa, zobaczysz to samodzielne utrzymanie spocucha jak świnia niebo. przestaną płynąć wpłaty i będzie musiał się zwijać zarabiać na alimenty w cywilizowanym kraju.
  • Odpowiedz
@Nightshift_: czyli domysły na podstawie domysłów? klasyka na tym tagu ;)
ale przynajmniej nie wyzywasz mnie od bycia łysym jak niektórzy tylko starasz się to argumentować, szanuję. Rzeczywiście ten brak powrotu mimo zapowiedzi Łysego to PL zastanawiający.
  • Odpowiedz
  • 4
@WarwaraBasia: poza tym nie ogladam Predatora bo dla mnie to parodia czlowieka ktory swoje demony probuje zagluszac poprzez upokarzanie innych: Muminow , Gapy.
On musi otaczac sie wlasnie takimi niezbyt lotnymi czy zalezymi od niego ludzmi zeby sie dowartosciowac i podkrecic swoje ego.
  • Odpowiedz
@Nightshift_ sprawy paszportu nie znam dokładnie więc się nie odniose, najbardziej interesuje mnie łysy i na reszcie się dużo mniej skupiam.
Co do zawiadomienia to oczywiście że domysły. Dlaczego? Nie wiesz czy sprawa jest dalej w toku czy już dawno umorzone, bo jakoś pszemus dziwnym trafem znikł i się nie chwali
Więc jak najbardziej domysły. I dalsze wnioski to też domysły na podstawie domysłów, dokładnie tak jam napisałam.
Naprawdę byłaby beka jakby
  • Odpowiedz
@Nightshift_: ciekawe czy ta sprawa się już przedawniła w ogóle? Bo w sumie to jak jest przypadek że ktoś po prawie roku kieruje te same a nawet większe groźby bez ŻADNEGO prowokowania to już podchodzi pod obsesję. Policja powinna dodać wczorajszego lajta do sprawy. Tym bardziej że co najmniej jeden z jego psychofanów donejterów również domagał się upublicznienia danych...
  • Odpowiedz