Wpis z mikrobloga

Podpowie ktoś jaki rower elektryczny wybrać? Budżet 4.5-5k kompletnie się na tym nie znam. Na co zwrócić szczególną uwagę. Lepszy silnik w kole czy centralny? Myślałem o Romecie Orkan MM2 ale zdążył się wyprzedać. Jest coś godnego do polecenia? Rower ma służyć do rekreacyjnej jazdy. Aktualnie mam trening i budowa roweru jest dla mnie wystarczalna. #rower #ebike
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krw1: ja kupiłem przeróbkę w polskiej firmie betabike i jestem mega zadowolony, tylko nie wiem czy robią też centralny napęd. Mam silnik w kole i manetkę dzięki której możesz jechać bez pedałowania nawet ponad 50kmh, jeśli zależy ci na wyższych prędkościach to bierz w kole. W korbie wspomaganie masz maks do 25/khm. Ale, taki napęd jest precyzyjniejszy, nie masz takiego uczucia przyspieszenia i lepiej się startuje z miejsca, poza tym
  • Odpowiedz
@Krw1: Poza tym zwróć uwagę na pojemność baterii i nm, jeśli rekreacyjnie jeździsz i nie po dużych górach to taki orkan wydaje mi się że będzie spoko opcja. Jeśli jeździsz, żeby trenować, to przemysł sprawę, bo na elektryku czasem ciężko się zmęczyć ;)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@KladzSie: Witam. Nie wiesz czy Romet utrzyma gwarancję jeśli pierwszy przegląd był zrobiony po 30 dniach? Mam okazję odkupić nowy rower ale 30 dni od pierwotnej dostawy mija 26.05 a ja przepis będę mógł zrobić dopiero 29 lub 31 maja
  • Odpowiedz