Wpis z mikrobloga

Zbliża się debata #korwin vs #ziemkiewicz #jkm napisał: "Właśnie zostałem zaproszony na nagranie programu do nowej telewizji, na razie internetowej a potem wchodzą do kablówek,

www.praga.tv, rozmowa będzie bardzo ciekawa bo moim interlokutorem będzie nie kto inny a W. Sz. Rafał Artur Ziemkiewicz.Może być gorąco..."

#knp #4konserwy #prawica #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@Velati: Dwóch śmieszków, ale RAZ go zniszczy inteligentnym humorem. On chyba JKM nie trawi, bo jednak zabiera kilka głosów po prawej stronie niepotrzebnie. Tak mi się wydaje...
  • Odpowiedz
@Telemnar: Akurat wątpię, że ma takie zapędy. Jedno trzeba przyznać - jest śmieszny i inteligentny, więc lubię go posłuchać. Tylko trochę przemądrzały. A Korwin? Cóż, podpisałem mu tę listę, ale on po prostu nie chce wygrać żadnych wyborów. Jakie dużo młodych idzie za Korwinem? No sorry, ale młodzi akurat mają po prostu w dupie politykę i na żadne wybory nie chodzą.
  • Odpowiedz
Dwóch śmieszków, ale RAZ go zniszczy inteligentnym humorem. On chyba JKM nie trawi, bo jednak zabiera kilka głosów po prawej stronie niepotrzebnie. Tak mi się wydaje.


@reasonable: tak, bo z całą pewnością - gdyby KNP nie było, to ichni elektorat głosowałby na PiS :)
  • Odpowiedz
@Velati:

wykopowicz @enoder dobrze podsumował moskiewskiego Korwina:

"To ruski agent, powtarzam to od chyba 20 lat, teraz, jak pałuje się wspaniałością Putina, widać to najwyraźniej. Ktoś go jeszcze popiera, z grupy powyżej piętnastolatków? (...) koncepcja likwidacji państwa (w ogóle u JKM, w praktyce u JKM na tym obszarze geograficznym) służy tylko i wyłącznie tym państwom, które ideologicznie nie pójdą ideologowi na rękę i się nie zlikwidują. Zlikwidować koleje państwowe, edukację, wojsko?
  • Odpowiedz
@AlohaInternet: @enoder popisał się niewiedzą, JKM nie chce liwidować państwa, wojska. Poza tym jest to tak bełkotliwy post, że wnioskować można nieukończenie gimnazjum przez tego człowieka. Każdy kto ma na pewien temat takie samo zdanie jak Putin jest ruskim agentem? To jest dopiero podejście 15 latka :) No i coś słabo ruskie dbają o swojego agenta, że nawet go do Sejmu nie wepchnęli a jak był w Sejmie I kadencji to
  • Odpowiedz
@Velati:

Korwin-Mikke już zrobił swoje na początku lat 90-ych,

teraz tylko zawodowo pajacuje i

propagandowo robi dobrze Moskwie

a carat jak chciał skłócić Polaków, to właśnie opłacał tego typu "radykałów"

generalnie nie rozumiem jak po ponad 20+ latach szopki #!$%@? (zwłaszcza kłamstw, że kończy z polityką) ktokolwiek (nie licząc gimnazjalistów) może jeszcze ufać temu cwanemu sk#rywynowi
  • Odpowiedz