Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kiedy czytam komentarze hejtujące Bartka i Adę (W szczególności Bartka) to aż mnie skręca w środku. Ludzie zarzucają Mu chamstwo a komentarzami typu ,, co za cham, psychol, toksyk i manipulant'' Pokazują hipokryzje i to, że są o wiele bardziej chamscy od Bartka. Bartek może zrobić złe pierwsze wrażenie ale kiedy trochę sie pomyśli i przeanalizuje (Co wielu osobom przychodzi naprawde trudno) to zobaczy się, że on jest bardzo miłym i skrzywdzonym chłopakiem zasługującym na miłość. On kiedyś reklamował koszulki to jeden komentarz był w stylu ,,Nie kupie nic co ten cham reklamuje'' Albo ktoś na wykopa wrzucił screena o tym, że na Lotnisku w Poznaniu spotkał Bartka. Wtedy ktoś napisał ,,Jak ktoś może chwalić się tym, że spotkał tego chama, zniszczyłeś mi sobotę'' Może jestem głupi i to tylko jakiś troll? Bardzo się cieszę, że Bartek ma w dupie tych heiterów.
Hejt na Adę też jest wyssany z palca. Sama powiedziała, że nie uważa by nie miała szacunku do siebie, nie wiem o co tym wrednym osobom chodzi.
Mam nadzieję, że Karma powróci do was chamscy Hejterzy.
Życzę Wszystkim miłego dnia.
  • 21
  • Odpowiedz