Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kiedy czytam komentarze hejtujące Bartka i Adę (W szczególności Bartka) to aż mnie skręca w środku. Ludzie zarzucają Mu chamstwo a komentarzami typu ,, co za cham, psychol, toksyk i manipulant'' Pokazują hipokryzje i to, że są o wiele bardziej chamscy od Bartka. Bartek może zrobić złe pierwsze wrażenie ale kiedy trochę sie pomyśli i przeanalizuje (Co wielu osobom przychodzi naprawde trudno) to zobaczy się, że on jest bardzo miłym i skrzywdzonym chłopakiem zasługującym na miłość. On kiedyś reklamował koszulki to jeden komentarz był w stylu ,,Nie kupie nic co ten cham reklamuje'' Albo ktoś na wykopa wrzucił screena o tym, że na Lotnisku w Poznaniu spotkał Bartka. Wtedy ktoś napisał ,,Jak ktoś może chwalić się tym, że spotkał tego chama, zniszczyłeś mi sobotę'' Może jestem głupi i to tylko jakiś troll? Bardzo się cieszę, że Bartek ma w dupie tych heiterów.
Hejt na Adę też jest wyssany z palca. Sama powiedziała, że nie uważa by nie miała szacunku do siebie, nie wiem o co tym wrednym osobom chodzi.
Mam nadzieję, że Karma powróci do was chamscy Hejterzy.
Życzę Wszystkim miłego dnia.
  • 21
  • Odpowiedz
  • 1
Chyba tego nie napisałem tego wyżej, mi chodzi głownie o to, że nie mam pretensji do ludzi, którzy mają jakiś problem do Bartka ale o poziom w jakim ten problem przedstawiają. On ma wady jak każdy w 100 procentach się zgodzę, że niektóre z jego zachowań nie było ok ale dużo osób wyolbrzymia to według mnie do bardzo dużych rozmiarów. To tak jak by ktoś się lekko igłą ukuł a ludzie mówią,
  • Odpowiedz
@bunge wg mnie Bartek został wykorzystany mocno przez produkcję, gdyż był tzw "dymogenny' i dobrze się go oglądało po odpowiednim montażu - jego zachowania świetnie potrafiły poruszyć emocjami wielu mniej stabilnych osób. No i tu wchodzi słowo klucz "montaż" - ja osobiście Bartka bardzo polubiłem i uważam, że on może być serio spoko ziomkiem wobec innych facetów. W programie i po nim pokazał swój charakter i pewnie długo przy nim zostanie, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@78702318667314: Zgadzam się z tobą. Zauważyłem, że niektórzy śmieją się z argumentu, o montażu ale myślę, że za pomocą montażu można pokazać osobę w różnym świetle. Też życzę Bartkowi jak najlepiej. Tak w ogóle to twój komentarz to jeden z niewielu, który jest spokojny bez drwin i hejtu, Brawo.
  • Odpowiedz
@bunge: wy już nadużywacie wszyscy słowa hejt. Mylicie go bardzo często z konstruktywną krytyką. Omawiany człowiek jest prostakiem, chamem bez ogłady. I tu nie potrzeba było montażu. To on się tak zachowywał i to on wypowiadał te słowa. Poniża partnerki i próbuje nimi manipulować. Jeśli się nie udaje, to stara się je obrażać i prowokuje konflikty. Chełpi się swoją toksycznością, próbuje z tego zrobić pozytywną cechę (ksywa jako „piosenkarz”, zapowiedź książki).
  • Odpowiedz
@bunge: ale nie zaklinaj rzeczywistości, bo to się zwyczajnie nie obroni. Po tym, jak to nazywasz, lekkim ukłuciu igłą jedna dziewczyna odeszła z programu, druga lała łzy, tłumaczyła się nie wiadomo z czego i była na to gotowa, wiec nie bagatelizuj i nie usprawiedliwiaj chamstwa człowieka, któremu bardziej niż program potrzebny jest specjalista zdrowia psychicznego.
  • Odpowiedz
@bunge: to jest Wykop droga zielonko. Szydera, satyra i pojazd. Jak chcesz sobie rzygać tęczą to drzwi na lewo do fejsbuka i instagrama (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@bunge trzeba jeszcze mieć na uwadze, że tym ludziom nagle zabrali telefony, internet, siłkę, w przypadku Bartka pewnie jeszcze i testosteron który sobie dawkował przed programem... Nagłe odstawienie tylu źródeł dopaminy i hormonów potrafiło im nieźle nakręcić we łbie przez te kilka tygodni. Nasz bohater zareagował toksycznie na taką sytuację, ale czy jest taki na codzień? Nie wiem, podejrzewam że nie.
  • Odpowiedz
@bunge: okej, czyli Ty możesz nazywać takie osoby chamskimi i życzyć im źle, ale oni nie mogą nazywać Bartka chamem przez to jak się zachowywał? Ok XD
  • Odpowiedz
Na jego instagramie powiedział też, że widzi, że jego zachowania do Ady był przesadzone.


@bunge: no i sam widzisz ,nawet on przyznał się do tego co prawda ,,delikatnie'' że był chamem ,
a ty tego nie widzisz i się dziwisz że wielu z nas tak go postrzegało i oceniało jego zachowania,
montaż montażem ale tu akurat montaż być może polegał na tym że go najczęściej pokazywali ,resztę on sam sobie reżyserował
  • Odpowiedz
@paranoia800: to prawda, fakt, że Judaszyca pokazała swoje oblicze, lekko zakrzywił rzeczywistość i spowodował większe poparcie dla MotoMoto nie zmienia to jednak nic w tym, że gość ma nasrane pod kopułą. Co prawda życzyłam mu wygranej z czystej antypatii dla Judaszowej, ale zdania na jego temat nie zmieniłam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shydow: Ja nie życzę im zle a Jego hejterzy są według mnie znacznie gorsi od Bartka. Niektórzy nawet mają pretensje do innych osób, które śmiały powiedzieć coś fajnego o Bartku tak jak podawałem przykład z tą osobą, która go spotkała na lotnisku w poznaniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Amikamamy: Ja to widzę tylko uważam, że ludzie wyolbrzymiają jego zachowanie. Niektórzy go psycholem nazywają co nie jest prawdą moim zdaniem. Mi się psychol z jakiś mordercą kojarzy a nie z Nim.
  • Odpowiedz
@bunge: no życzysz żeby karma wróciła, tak z reguły się mówi kiedy nie życzy się ludziom dobrze. Ludzie oceniają go na podstawie jego zachowanie. Psychol to nie tylko morderca. Co za różnica czy ktoś sprawia innym bol fizyczny czy psychiczny? Oczywiście nie rozumiem ludzi którzy życzą mu śmierci itp, ale określenia typu cham czy psychol to po prostu określenie tego co widzieliśmy w programie. Nie wiem jaki jest na codzień, my
  • Odpowiedz
  • 0
@Shydow: Przez ta karme nie miałem na myśli czegoś złego. Głownie to chciałem widzieć wkurzenie ludzi jak by wygrał. Tym bardziej mi smutno, że tak się nie stało. Irytuje też mnie to, że ludzie głównie znajdują u niego te złe cechy i udają jakby tych dobrych momentów w ogóle nie było.
  • Odpowiedz
@bunge: dobre momenty nie wymazują złych, chociaż dobrych było tyle, że można na palcach jednej ręki policzyć. I najlepsze, że zostaną jeszcze wolne palce. Nie wybielisz go tu. Dlaczego to pisałem Ci wcześniej. Tak wiem, ciężko dyskutować z merytorycznymi argumentami, dlatego odpowiadasz wybiórczo.
  • Odpowiedz